Ark Survival yerin altına giriyorum

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Ark Survival Evolved oynarken yerin altına giriyorum ya da ben de gözükmeyen -havada yürüyormuş gibi gözüküyorum- bir şeyin üzerinde yürüyorum.
Arkadaşımla oynarken mesela onda her şey normal gözüküyor ama bende yeryüzü noktaları yanlış sanki bazı yerlerde aşağıda bazı yerlerde yukarıda anlatması da zor çok tuhaf bir hata. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Ekran görüntüleri(şimdi çektim, çok daha belirgin olanları mevcut):

1635620148008.png

1635620173495.png

1635620217182.png

Sırf bu hata yüzünden çoğu zaman yüksekten düşüyorum ya da yukarı çıkamıyorum.

Düşük bir ihtimal olsa da aklıma başka bir oyun içi çözüm gelmediği için sormak istedim. Daha önce "Ghost" yazmadınız değil mi konsola?
Hayır :) Oyun da bir sorun var nedense Epic Games üzerinden de Steam üzerinden de indirdim ama aynı hata yerin içine giriyorum bazı yerlerde.

Hayır :) Oyun da bir sorun var nedense Epic Games üzerinden de Steam üzerinden de indirdim ama aynı hata yerin içine giriyorum bazı yerlerde.
Açıkçası böylesine buglı bir oyunda böyle bir sorun yaşamanıza şaşırmadım ama üzüldüm. Ark'ın kendi forumu var. Orada mutlaka çözüm bulurlar. İsterseniz oraya sorabilirsiniz.

Açıkçası böylesine buglı bir oyunda böyle bir sorun yaşamanıza şaşırmadım ama üzüldüm. Ark'ın kendi forumu var. Orada mutlaka çözüm bulurlar. İsterseniz oraya sorabilirsiniz.
Sur*****hea**.com yerini mi söylüyorsunuz? Resmi forum orası sanırım.

Geri
Yukarı