Arka Aydınlatmalı Klavye Önerisi

temmuzz

Kilopat
Makaleler
2
Yazı yazıp çalışırken kullanabileceğim, arka aydınlatmalı klavye aradım. Oyunculara yönelik Çin pavyonu gibi yanar döner klavyeler görüyorum. Şöyle klasik sade aydınlatmalı bir tasarıma sahip, notebook klavyesi gibi abartı bir tasarımı olmayan klavye modeli bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazı yazıp çalışırken kullanabileceğim, arka aydınlatmalı klavye aradım. Oyunculara yönelik Çin pavyonu gibi yanar döner klavyeler görüyorum. Şöyle klasik sade aydınlatmalı bir tasarıma sahip, notebook klavyesi gibi abartı bir tasarımı olmayan klavye modeli bilen var mı?
Bütçe ne kadar belirlediniz?

Yeter ki istediğim gibi olsun. Bütçe sınırım yok.
Corsair Gaming K55 RGB
HyperX Alloy Core RGB
Asus ROG Sagaris GK100*
Asus RA02 TUF Gaming K5 RGB
Cooler Master MasterKeys Lite RGB
MSI GK-701*

Yıldız koyduğum ürünlerin hoşunuza gideceği kanaatimdeyim. Çok çeşitli renkli görünenlere aldırmayın sade ve tek renk haline getirebilirsiniz. Programlanabilir. Işıl ışıl olacak diye bir kaide yok aklınızda bulunsun. Bütçe olarakta yinede çok uçmamaya çalıştım.

Çok teşekkürler. Bunlara macburuz sanırım, Asus ve Msi güzelmiş, gerçekten. Tam olsa dediğim şunun aydınlatmalı versiyonu olsa keşke ama yok.
Zahmet oldu araştırmışsın o kadar sağol. Msi ve Asus güzel gerçekten bir düşüneyim ikisini.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı