Arka Sokaklar 329. Bölüm Fragmanı

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Bilmiyorum, çok mu seriye bağladık bu bölümde Arka Sokaklar için?
Her neyse, paylaşmadan duramayacağım, çünkü bu bölüm cidden heyecanlı.
Cevher yapıyor yine yapacağını, iyi seyirler arkadaşlar. Her konuda olduğu gibi bu konuda da görüşlerinizi alalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sadece her akşam tekrarlarını izliyorum. Daha hiç yeni bölüm izlemedim.

Suat'tan sonra Hüsnü'n de göğüsü gitti. Bu film ne zaman final olucak merak ediyorum.

Olmasın hocam ya, akşam izleyeceğimiz adam gibi bir bu dizi var. Tekrar da izlesem iyi. Birde Atv de Kaçak dizisi muhteşem.

Benim babam hep bunu izliyor TV'de rast geldiğinde. Bitmesin ya boş zaman geçirmeye kötü değil aslında.

Yok ben meraktan. Yoksa bende izliyorum her hafta. Bi ara İnternet'ten eski bölümlerini izlemiştim en baştan. 3 Ay'dan fazla sürmüştü. Ama şu Cevher meselesi çok uzadı ya.

Evet bence de uzadı. Hatta bu dizideki karakteri yüzünden. Gerçek hayatta da nefret ediyorum.

Harbiden ha , Cevher'i fazla uzattılar. Tıkıcaklardı mahkemeye , yiyecekti 10 yıl. 3-4 sezon sonra nasıl olsa geri getirirler.

Ya bide hayal görüyor ya habire Zilha zilha. Sinir oluyorum ya gına geldi artık şu kızı görmekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…