Arkadaş nasıl bulunur?

Yoğun kullanıcısı olan MMORPG oyunlarından bulabilirsin belki. Discord grupları da bir çözüm olabilir. Facebook'da da arkadaş edinme grupları oluyor. Ben eskiden üniversite de falan İngilizce geliştirmek için Facebook dil geliştirme gruplarından güzel arkadaşlar bulmuştum. Belki buradan bile bulursun. Yaşını ilgi alanlarını yazıp konu açarsan senle arkadaş olmak isteyecek, kafana uygun Technopat sakini çıkar bence.

Aynen, Facebook grupları ve Technopat tarzı forumlarla birlikte Discord sunucuları da gerçek hayatta arkadaş edinmek için çok iyi ortamlar.

İlk olarak lütfen saygısızlık etmeyelim. Tavrınız zaten ziyadesiyle zayıflığınızı ve deneyimsizliğinizi gözler önüne sermektedir.

Düzenli olarak spor yaptığım için cardio günüm çarşamba veya cuma günü.
Öneriniz için teşekkürler. 🎭

Ya sen kimsin ki insanları zayıf olarak görüp eziyorsun. İnsanların gram seni ilgilendirmeyen yaşadığı hayatları küçümseyerek kendini bir şey mı sanıyorsun? O kadar sosyalsin ki(!) böyle ortamlarda yardım etmek yerine insanları ezmeye çalışarak tatmin olma derdindesin.

Sadede gelirsek normal hayattaki gibi sanal hayatta da pek fazla arkadaşım yok. Arkadaşım yok ve doğal olarak yalnız oynuyorum oyunları ve bu artık sıkmaya başladı. Her oyunu açan bilgisayarım, dolu bir Steam kütüphanem olsa bile hiçbiri zevk vermiyor yalnız başıma. Yani işin özeti acaba nasıl arkadaş bulabilirim?

Dostum sana tavsiyem bulunduğun bölgede yaşıtlarının da bulunduğu işlere girebiliyorsan gir, hem arkadaş edinirsin hem de biraz tecrübe olur. Sanal takılırım diyorsan da oynadığın oyunların veya yayıncıların DC sunucularına bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğitim hayatınız varsa kütüphanelere gidip arkadaş bulabilirsiniz.

Onun haricinde diğer public ortamlarda da arkadaş edinebilirsiniz. Üstteki bir arkadaş İnternet kafe demiş. Bilgisayarınız varsa da gidin derim. Arkadaş edinirsiniz orada.

Biraz geç cevap yazıyorum fakat Discord indirip ya da kullanıyorsan disboarda girip sohbet ya da ilgilendigin herhangi bir alanı yazıp ona göre gruplar bulup orada sohbetlerde arkadaş edinebilirsin ya da oynadıgın CO-OP oyun varsa onlarda arkadaş edinebilirsin en kolay cözüm budur pandemi bittiginde ise okulda cekingen olmayıp birilerine hal hatır sorup arkadaş olmak istersen böylece sayamayacagın kadar arkadaşın olur ya da internet kafelere takılabilirsin yine pandemi bitince hala oralarda olan varsa tabii internet kafeye gittiginde 2 kişi ile oynana oyunlar secersen senle oynamak isteyen olacaktır onla da arkadaş olabilirsin.

Sadede gelirsek normal hayattaki gibi sanal hayatta da pek fazla arkadaşım yok. Arkadaşım yok ve doğal olarak yalnız oynuyorum oyunları ve bu artık sıkmaya başladı. Her oyunu açan bilgisayarım, dolu bir Steam kütüphanem olsa bile hiçbiri zevk vermiyor yalnız başıma. Yani işin özeti acaba nasıl arkadaş bulabilirim?

[Dark-Army] pandora#3856 Valorant CS Minecraft vs. oynayabiliriz.

Reis sakin ol. Adam tek oynadığı için oyunlardan sıkılıyor. Bilgisayarı iyi ve bir sürü oyunu da var. Biriyle oyun oynamak istiyor DC sunucuları bunun için var zaten.

Yaşınız kaç? Ben de 12 yaşındayım ve benim de çok arkadaşım yok maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı