Arkadaş ortamında ne yapmalıyım?

Arkadaşlar üniversiteye yeni başladım meslek yüksekokulundayım ve lise 5 gibiyiz sınıflar derslik 35 kişi bizim de 8-9 kişilik erkek kız karışık kız grubumuz var, bu gurupta 1.87 84 kiloyum tip olarak ortalama sayılırım daha önce çok kız arkadaşım oldu espriler yapıyorum güldürüyorum her şey normal olmasına rağmen birçok kişiden çok temiz yüzlüsün saf yüzlüsün diyenler oluyor, normalde insan sevinir ama ben sevinemiyorum çünkü küçüklükten beri içimde gangsta/getto sevgisi var çocuk duygu olarak demiyorum illegale hep bir ilgim alakam olmuştur ve bilgimde vardır az çok buraya kadar, yani güçsüz gibi görünsem tamam anlamıyorum, siz anladınız nasıl istediğim imajı verebilirim ne yapmam gerekiyor?

"Bad boy gibi davranın." diyen mizah adamları gelmeden, belki giyim tarzınız, saç tarzınız falan öyle bir gözlem uyandırıyordur. Mesela birinin giyim tarzına, saçına, kokusuna, diksiyonuna falan bakıyorum ilk tanıştığım zamanlarda. (Kokusuna derken, negatif anlamda değil. Ortalama olarak bir fikir sahibi olabiliyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı