Arkadaşımla aram bozuldu

Ailesinden bir üyenin yaptığı bir ayıbı neden kişi yapmış gibi davranırsın ki? Arkadaşlarımın ailesinden bana laf söyleyen de oldu, ailemin laf söylediği arkadaşlarım da oldu. Akrabam, arkadaşımın yüzü önünde ona laf soktu hatta. Hiçbir zaman aramız bozulmadı, her seferinde geçiştirdik ve arkadaşlıklarımızı sürdürmeye devam ettik.

Çoğu kişinin ailesinin ve akrabasının gereksiz insanlardan oluştuğu apaçık bir gerçek zaten. Buna alınıp neden sanki arkadaşın söylemiş konuşmayı kesersin? Bir de "Ben de konuşmazdım." diyenler var konuda, olgun olun biraz.

Ailesinden bir üyenin yaptığı bir ayıbı neden kişi yapmış gibi davranırsın ki? Arkadaşlarımın ailesinden bana laf söyleyen de oldu, ailemin laf söylediği arkadaşlarım da oldu. Akrabam, arkadaşımın yüzü önünde ona laf soktu hatta. Hiçbir zaman aramız bozulmadı, her seferinde geçiştirdik ve arkadaşlıklarımızı sürdürmeye devam ettik.

Çoğu kişinin ailesinin ve akrabasının gereksiz insanlardan oluştuğu apaçık bir gerçek zaten. Buna alınıp neden sanki arkadaşın söylemiş konuşmayı kesersin? Bir de "Ben de konuşmazdım." diyenler var konuda, olgun olun biraz.
Teşekkürler bu söyledikleriniz için. Bilmiyorum belki de hata yaptım ama sonrasına yönelik olmalıyız bence artık. Olan olmuş.
@Dans eden noodle 2 gün sonra tekrar barışsanız bile eskisi gibi olmayabilir her şey. Araya bir soğukluk girmiş çünkü.

Hocam kimsenin ne yaşadığını bilemezsiniz.
Hmm olabilir ama barışırsak bu sorunu çözerim gibi.

Teşekkürler bu söyledikleriniz için. Bilmiyorum belki de hata yaptım ama sonrasına yönelik olmalıyız bence artık. Olan olmuş.
Senin hatan yok, arkadaşın gereksiz bi' ergenlik tribinden geçiyor. Birkaç güne düzelir, düzelmezse de buna alınacak adamın peşinden koşmaya değmez şahsen.

Arkadaşlıklar böyledir merak etme kafana takma ben arkadaşımı çok ciddi bir konu yüzünden kaybettim ve sonsuza kadar kaybettiğimi sandım ama bir şekilde 7 ay sonra da olsa yeniden barıştık.
Hocam barıştık arkadaşımla. Bu konuya mesaj yapanlara teşekkürler <3
Vay be ben yazarken barışmışsın zaten :D

Geri
Yukarı