Arkadaşımla oynayabileceğim her türlü oyun önerisi

Gılgamış

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşım bu yaz kendine bir bilgisayar alacak ve birlikte oyun oynayacağız. İkimizde daha çok RPG türü sevsek de Online RPG'ler çok güzel olmuyor. Eğer ki bildiğiniz güzel RPG'ler varsa önerebilirsiniz. Bu arada arkadaş hikayeli RPG sevmiyor :D eğer ki varsa hikayesiz RPG önerebilirsiniz. Online korku oyunlarını da seviyorum, arkadaşım çok sevmiyor. Fakat onun da oynayabileceği güzel oyunlar varsa önerebilirsiniz. Pacify vs. gibi. Bir de olmazsa olmazımız hayatta kalma oyunları. Minecraft'tan tutun The Forest'a kadar her türlü oyunu oynarız. Sizin de bildiğiniz güzel hayatta kalma, yaşam alanını kurma gibi oyunlar varsa önerebilirsiniz. Bu oyun türleri dışında şunu oynarken de çok eğlenirsiniz dediğiniz varsa önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler :)

Raft oynayabilirsiniz. Onun dışında sea of thieves de çok iyidir . Korku oyunu olarak da yeni çıkış yapmış olan outlast trials önerebilirim.

Raft oynayabilirsiniz. Onun dışında Sea of Thieves de çok iyidir. Korku oyunu olarak da yeni çıkış yapmış olan Outlast Trials önerebilirim.

Raft planlarımız arasında var Sea of Thieves'i de çok duydum aslında bir ara bakacaktım ama hiç bakmadım nasıl bir oyun siz oynadınız mı arkadaşlarınızla.

Raft planlarımız arasında var Sea of Thieves'i de çok duydum aslında bir ara bakacaktım ama hiç bakmadım nasıl bir oyun siz oynadınız mı arkadaşlarınızla.
Arkadaş grubu ile biz de sizler gibi oyun ararken şans eseri karşımıza çıktı oynadık hep beraber eğlenceli bi oyun denemenizi öneririm .

Yeni konular

Geri
Yukarı