Arkadaşınızın bilgisayarını bozsaydınız ne yapardınız?

İlişkiyi kes diyenler ne sanıyor bilgisayarı evmi arsamı olabilir böyle şeyler parasını verir devam eder sizin para verdiginiz bir şey bozulsa sanki bozan kişiye demeyeceksiniz paramı ver diye.

Açıkçası ben laptopumu kimseye vermem. Eğer su dökerse bozulursa derim ki tamiri şu kadar tuttu yüzde 50 veya 60'ı nı ver derim, ya da onun bir şeyi ile takas yaparım. Gelip te zorbalık yapıp, kabul etmeseydin deyip küfür edip parayı kilitlemezdim.

Alsın hocam. Kendinizi ifade edemiyor musunuz? Siz mahalle bilgisayarcısı mısınız ki size gelip elindeki cihazı yaptırmaya çalışıyor? Teknik servis değilsin bir şey değilsin. İlişkini kes.

Hocam en azından tecrübelendiniz. Bir dahakine yapmazsınız böyle bir hata ve başkasının cihazınıda tamir etmeye çalışmazsın. En azından internetten açıp baksaydın hata hem sende hem de arkadaşında.

Bende hata yok demiyorum tabii ama bu bahsettiğim kişi babasına 1000TL tutan okulun kitap parasını 1200 deyip para alacak tip. Mesela tamiri 300 tutsa bana 400 dese ne olacak. Zaten götürdüğü bilgisayarcı da*** bir şey bilmiyor. Sizin çocuk komple anakartı laptoptan sökmüş diyor. Yanlış. Belki aklına gelen şeyleri denedi olmayınca kısa devre dedi.

Geri
Yukarı