Arkadaşla oynamalık oyun önerileri

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Gerilim tarzı iyidir, korku çok sevmiyorum. Aşırı zombi teması hoşuma gitmiyor. Hem hikayeli hem kaliteli co-op olan bir multiplayer AAA oyun arıyoruz. Bütçemiz 300TL. Dying Light 2 düşündük. Biraz zombi temalı ama neyse dedik.

Gerilim tarzı iyidir, korku çok sevmiyorum. Aşırı zombi teması hoşuma gitmiyor. Hem hikayeli hem kaliteli Co-op olan bir multiplayer AAA oyun arıyoruz. Bütçemiz 300TL. Dying Light 2 düşündük. Biraz zombi temalı ama neyse dedik.

İsteğinizi tam olarak karşılayacak AAA oyun daha çıkmadı herhalde. En iyi seçim Dying Light 2 olur onun dışında warhammer serisinin servis oyunları vardı ona bakılabilir. Ayrıca neden illaki AAA oynamak istiyorsunuz onu merak ettim coop oyunlarda genelde indieler daha farklı ve daha güzel olur mesela lethal compony, backrooms oyunları, Risk of Rain 2, Stardew Valley vb. Gerilim olarak en iyi coop oyunlardan biri Forest olabilir 2. oyunda güzledir ilk oyunda.

İsteğinizi tam olarak karşılayacak AAA oyun daha çıkmadı herhalde. En iyi seçim Dying Light 2 olur onun dışında warhammer serisinin servis oyunları vardı ona bakılabilir. Ayrıca neden illaki AAA oynamak istiyorsunuz onu merak ettim coop oyunlarda genelde indieler daha farklı ve daha güzel olur mesela lethal compony, backrooms oyunları, Risk of Rain 2, Stardew Valley vb. Gerilim olarak en iyi coop oyunlardan biri Forest olabilir 2. oyunda güzledir ilk oyunda.
Hocam canımız sıkılıyor bir yerden sonra. AAA oyun olsa daha iyidir. DL2 alacağız o zaman.

Hocam canımız sıkılıyor bir yerden sonra. AAA oyun olsa daha iyidir. DL2 alacağız o zaman.

İşte sıkıntı adam gibi AAA coop oyun yok.
Ready or Not mükemmel oyundur kordine oyun oynayabiliyorsnaız net alın.
Eğer toplam 2 kişi oynayacaksanız It Takes Two ve A Way Out bakabilirsiniz.

A Way Out oynadık, It Takes Two sıktı. Ready Or Not'a bakacağım.

Bannerlord Microsoft'ta 300 TL alın Online oynayın kalradyaya sonsuz barış getirin.

Dipnot: Gerginm görünüşlü adam yok.
Yoksa oynamam :D Bannerlord var hocam.

Bannerlord Microsoft'ta 300 TL alın Online oynayın kalradyaya sonsuz barış getirin.

Dipnot: Gerginm görünüşlü adam yok.
Hocam başka bir şey soracağım, Steamde 10 Dolarım var. Bunu karta geri iade edebiliyor muyuz? Ona göre Ready Or Not'a bakacağım.

A Way Out oynadık, It Takes Two sıktı. Ready or Not'a bakacağım.

Yoksa oynamam :D Bannerlord var hocam.

Hocam başka bir şey soracağım, Steam'de 10 dolarım var. Bunu karta iade edebiliyor muyuz? Ona göre Ready or Not'a bakacağım.

Kesin bir yol %25 indirimli olarak insanlara oyun hediye edip parayı kartına falan attırabilirsin.
Bir de oyun alıp iade edin iade ederken karta iade et seçeneğini deneyin ben denemiştim olmamıştı ama isterseniz deneyin.

Kesin bir yol %25 indirimli olarak insanlara oyun hediye edip parayı kartına falan attırabilirsin.
Bir de oyun alıp iade edin iade ederken karta iade et seçeneğini deneyin ben denemiştim olmamıştı ama isterseniz deneyin.
Arkadaşın karttan atmıştık, benim karta iade etsek oluyor mu?

Arkadaşın karttan atmıştık, benim karta iade etsek oluyor mu?

Olmaz daha öncesinde hangi kartla aldıysanız oyunu o kartı algılıyor. Ayrıca Steam bakiyesinden aldığınız için yine Steam'e iade eder parayı büyük ihtimal bende öyle olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı