Arkadaşlar ile oynanabilecek oyun önerisi

405668

Hectopat
Makaleler
4
Fiyat pek önemli değil, bir şeyler inşa edebileceğimiz veya ticaretle, tarımla vs. uğraşabileceğimiz bir oyun arıyoruz. Askeri bir oyun da olabilir. R6 tarzı mesela. R6 için yer yok cihazlarımızda. Var mı öneriniz 40 GB civarında?

Son düzenleyen: Moderatör:
A way out
İt takes two
gears 5
stardew valley

Fiyat pek önemli değil, bir şeyler inşa edebileceğimiz veya ticaretle, tarımla vs. uğraşabileceğimiz bir oyun arıyoruz. Askeri bir oyun da olabilir. R6 tarzı mesela. R6 için yer yok cihazlarımızda. Var mı öneriniz 40 GB civarında?
Satisfactory. Ben şahsen tek başıma 200 saat oynadım. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Satisfactory. Ben şahsen tek başıma 200 saat oynadım. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben biliyorum o oyunu fabrika yapım oyunu değil mi? Neydi bu kadar zevk veren? Belki ben de alırım merak ettim. :D

Askeri olarak Escape from Tarkov önerebilirim. Her cuma oynuyoruz 😂

Hocam ben biliyorum o oyunu fabrika yapım oyunu değil mi? Neydi bu kadar zevk veren? Belki ben de alırım merak ettim. :D
Harita üzerindeki bütün kaynakları ele geçirip, harita üzerinde dört bir yanda her item için fabrikalar kurup, sonrasında bunların kendi üssüme gelecek şekilde lojistiğe bağlayıp, sonrasında ise bunların hepsini bana ihtiyaç duymayacak şekilde otomatize ettikten sonra arkama yaslanıp çayımı yudumlarken bütün itemlerin üssümdeki depolara bantlar ile dolmasını izlemek. Bu oyundan aldığım keyif kısaca bu.​

Geri
Yukarı