Arkadaşlarım ikide bir trol yapıyor

charm

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi ne zaman Minecraft girsek bana trol yapıyor arkadaşım. Hayatı boyunca unutamayacağı bir trol yapmak istiyorum. Fikirleriniz var mı bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta gördüğünüz gibi ne zaman Minecraft girsek bana trol yapıyor arkadaşım. Hayatı boyunca unutamayacağı bir trol yapmak istiyorum. Fikirleriniz var mı bu konuda?
Hocam survival oynuyorsanız salın gelişsin biraz emek falan versin, siz de bu sürede bol bol lav kovası biriktirin. Arkadaşınız oyuna iyicene kaptırdığında sandıklarını kırıp etrafa lav dökün itemlerin hepsi yansın sonra tabelaya bir şeyler yaz en büyük troll bu olur. (Denendi, %85 etkili oldu)

Yan etkileri: Eğer arkadaşınızla gerçek hayatta görüşüyorsanız ''biraz'' tepki gösterebilir.

En sevmediğim insan tipi. Tamam trollersin de her şeyi tadında bırakmak lazım. Ben olsam hatasını anlayıp özür dileyene kadar ilişkimi keserdim. Hatasını anlamazsa ve hatta "çok abartmıyor musun" tarzında şeyler söylerse daha asla böyle seviyesiz bir insanla muhatap olmamazdım.

Şöyle de "benimle bir daha konuşmazsan sevinirim." Sonra da arkadaşlarınla bir daha konuşma :).

Güzelde sade kalir ama aklımda bulunduracağım.
En sevmediğim insan tipi. Tamam trollersin de her şeyi tadında bırakmak lazım. Ben olsam hatasını anlayıp özür dileyene kadar ilişkimi keserdim. Hatasını anlamazsa ve hatta "çok abartmıyor musun" tarzında şeyler söylerse daha asla böyle seviyesiz bir insanla muhatap olmamazdım.

Kardeşi de var bed wars da tekli girdik onun madenini aldım diye sinirlendi kardeşide yatağımı kırdı sonra öldürdü küfür ettim en sonunda sonra laf sokmaya başladı.
Hangi modda yapıyor mesela? Skywarsta mı yoksa başka modlarda mı?

Skywars da diğer arkadaşım yapıyor bahsettiğim arkadaşım ise solo bed wars da.
Hocam Survival oynuyorsanız salın gelişsin biraz emek falan versin, siz de bu sürede bol bol lav kovası biriktirin. Arkadaşınız oyuna iyicene kaptırdığında sandıklarını kırıp etrafa lav dökün itemlerin hepsi yansın sonra tabelaya bir şeyler yaz en büyük troll bu olur. (Denendi, %85 etkili oldu)

Yan etkileri: Eğer arkadaşınızla gerçek hayatta görüşüyorsanız "biraz" tepki gösterebilir.

Bunu deneyeceğim :)
Sandığın altına bir tuzak koyabilirsin açtığı an patlar :D .

Çok iyi bu da aklımda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı