Arkadaşlarımla konuşmak istemiyorum

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Sanki boşlukta kalmış gibiyim. Nedense kimseyle konuşmak istemiyorum. Açıyorum dizi izliyorum. Nasıl önüne geçerim bunun?
Dizi izlerken de sıkılıyorum. Gün geçmiyor. Bu arada bunu sadece evde iken yaşıyorum. Dışarı çıkınca gayet samimiyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanki boşlukta kalmış gibiyim. Nedense kimseyle konuşmak istemiyorum. Açıyorum dizi izliyorum. Nasıl önüne geçerim bunun?
Dizi izlerken de sıkılıyorum. Gün geçmiyor. Bu arada bunu sadece evde iken yaşıyorum. Dışarı çıkınca gayet samimiyiz?

Hocam depresyonda olabilirsiniz.

Herhalde depresyondasınız ya da çok sıkılıyorsunuz. Bende çok sıkıldığım zaman hiçbir şey yapmak istemiyorum. Sonra zorlayarak oyun falan oynuyorum bir süre sonra geçiyor.

İlk kez animeye başladığımda bende de öyle olmuştu. Hiçbir şeyden zevk almıyordum. Sadece anime izlemek istiyordum. Ben de animeyi bıraktım. Ama siz depresyonda olabilirsiniz. Bende de bazen öyle duygular oluyor. Hiçbir şeyden zevk alamıyorum o zamanlarda kendimle sohbet ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı