Arkadaşlarla oynamalık co-op oyun önerisi

Emircan74i39

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla oyun arıyorum aşırı sıkıldık 3 kişiyiz bir öneriniz var mi hocalarım?

Don't Starve Together Left 4 Dead 2 olabilir hocam.

Left 4 Dead 2, Call of Duty Black Ops zombie oyunları (1, 2, 3, 4 bir sürü var),Payday 2, A Way Out, Minecraft, Forza 4-5, Online savaş oyunları seviyorsanız BF serisi.

Don't Starve Together Left 4 Dead 2 olabilir hocam.

Dst ye bakarım hocam
L4D2 100'den fazla kez bitirmisizdir en son sıkılıp değişik modlar kurduk oyun artık L4D2 değil captan price ve anime kızları ile Minecraft stevleri öldürüyoruz.

Arkadaşlarımla oyun arıyorum aşırı sıkıldık 3 kişiyiz bir öneriniz var mi hocalarım?

CO-OP değil ama Online olarak Mount & Blade Warband oynayabilirsiniz multiplayer serverlerde bayağı eğlenceli ve keyifli vakit geçirirsiniz.

Left 4 Dead 2, Call of Duty Black Ops zombie oyunları (1, 2, 3, 4 bir sürü var),Payday 2, A Way Out, Minecraft, Forza 4-5, Online savaş oyunları seviyorsanız BF serisi.

BF1 arkadaslarla nasıl olur indirimde 33TL falan oluyor onu almak aklimda.

Terraria,
Portal 2 (iki kişilik),
ETS 2,
The Forest,
Apex Legends,
Dying Light (kaç kişilik bilmiyorum ama co-op var),
Saints Row,
Party Panic,
Payday 2,
Pro Soccer Online,
Sea of Thieves,
R6,
War Thunder,
ASTRONEER,
No man's sky,
Brawlhalla,
Battlerite,
Paladins,
Overwatch 2,
Champions Online,
Company of Heroes 2,
Conqueror's Blade,
Creativerse,
DC universe Online,
Deceit, Lost Ark,
Multiversus,
Robocraft,
Rogue Company,
Don't Starve Together,
SpeedRunners,
Unturned,
Team Fortress 2.

Steam kütüphanemdeki bazı çok oyunculu/Co-Op oyunları saydım. Hangi türde seviyorsanız seçersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…