Arkadaşlarla oynanabilecek simülasyon oyunu önerisi

hcnuPcitirC

Centipat
Daha fazla  
FPS, MOBA oyunlarından fazlasıyla sıkıldık. Raft, The Forest, Sons of The Forest, One hand Simulator gibi oyun önerileri.

Sayın Veigar main hocam, Euro Truck Simulator 2, World of Warships veya War Thunder güzel olabilir, karşınıza 1-2 milyon Zed OTP'ler gelmesi dileği ile iyi günler.

Öneriler için teşekkürler. Zed banlıyorum.

Rica ederim, o zaman Yasuo, Yone, Kayn, Kha'Zix gibi şampiyonlar gelir inşallah. Ayrıyeten Stardew Valley (Veigar mainler farm yapmayı sevecek), Rocket League ve Payday2 gibi oyunları önerebilirim.

Euro Truck Simulator 2'yi öneririm bende. Gerçekten süper oyun benim en az 600 saatim vardı ancak geçen sene hesap çalındı oyunu 10 TL'ye almıştım şimdi bayağı zamlandı.

Rica ederim, o zaman Yasuo, Yone, Kayn, Kha'Zix gibi şampiyonlar gelir inşallah. Ayrıyeten Stardew Valley (Veigar mainler farm yapmayı sevecek), Rocket League ve Payday2 gibi oyunları önerebilirim.
yasuonun wsu dısında diğerleri tek zhonyalık iş. Bu arada stardew valley ve payday 2 aktif olarak oynuyorum yinede öneriler için teşekkürler.

Euro Truck Simulator 2'yi öneririm bende. Gerçekten süper oyun benim en az 600 saatim vardı ancak geçen sene hesap çalındı oyunu 10 TL'ye almıştım şimdi bayağı zamlandı.

Zorla sevmeyi bile denedim fakat olmadı :(

Yasuo'nun wsu dısında diğerleri tek zhonyalık iş. Bu arada Stardew Valley ve Payday 2 aktif olarak oynuyorum yine de öneriler için teşekkürler.

6 yıldır Veigar'dan çekmediğim kalmadı o zhonyanız batsın. Son olarak Sea of Thieves önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı