Arma 3 mü? Squad mı?

Arma 3 teferruatlı bir oyun bire bir savaş similasyonu az buçuk (bu benim düşüncem ) mmorpg [emoji16] oyunda sana bir arkadaş komutlar veriyor sağa dön sola dön yat sürün eğil kalk askerliği yapmış biri olarak bana biraz abes geldi [emoji3] ama sen askerliğini yapmamış san al derim squad ise project reality 2 nin unreal engine 4 motoruyla yapılmış yeni versionu oyun birebir takım oyunu arkadaşlarınızla oynaya bilaceginiz güzel bir oyun ne kadar çok adam vurursan o kadar çok puan alırım olayı yok bunda adam vurursan elbette puan geliyor ama bu oyunda olay stratejik bölgeleri ele geçirip savunmak nekadar uzun süre bir yeri savunursan okadar çok timine puan yansıyor birebir savaş similasyonu bazı şeylerde arma nin eline su dokemez. ama squad 1 takım 6-7 timden oluşuyor oyun içi sesli chat var takimla veya timine sürekli irtibat halindedir oyunda Türklerin timine düşersen çok zevkli alırsın İngilizcen var ise yabancı tim de de oynasa oyundan zevk alırsın ama tek başına oynanacak oyun degil bir serverde 70ila 90 kişi kapasiteli

Eğer normal RP seviyorsan Arma 3'ü almalısın. Ama savaş dinamikler, fizikler, gerçekcilik vs. Squad daha iyidir. Ama iyi derece de İngilizce ister. Ortamı da güzeldir. Dediğim gibi kendim gelişiyim, hırsızlık yapıp para kazanıyım, adam kaçırıp fidye isteyeyim dersen ARMA 3. Ama sadece savaş odaklı oynayacak isen Squad.

Ayrıca Squad iyi sistem ister ama optimizasyonu iyidir.
Arma 3 normal bir sistem ister optimizasyonu kötüdür.

Hile olmayan bir FPS oyunu varmı birde arma3 aldıgima pişman oldum oyun elimde kaldı askerliği yapmış adamım oyun içinde tiyatro gibi. tekmil veriyorsun aç bak YouTube videolarına kurgusal yok bir tara hırsız diğer taraf jandarma vs. Sen git squada çatışmanın içine gir bugün paralı veya parasız birçok oyunda hile var arma 3 ile squadı kıyaslamak gerekirse squad derim adamlar yapmış yanı basidan mermi gectimi merminin kulağının dibinde şaklama sesi bile var ama benden sana tavsiye bu oyunda 10 tanede adam vursan 20 tanede adam vursan önemi yok bu oyunda önemli olan alan savunması taktiksel yani tim komutanın sana yetki vermese hiç bir arabayı calistiramazsin oyun güzel harita dersen baya büyük ve kalabalik

Yeni konular

Geri
Yukarı