Arma 3'te oyuna girdiğimden beri 16 kere dolandırılmam

Selamlar,

Arma 3'te Altis Life serverlerinden birine girdim.
Girdikten sonra bir sayaç tuttum.
Oyuna girdiğimden beri 16 kere dolandırıldım veya gasp edildim.
Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Oyunu fazla bilmiyorum ama dolandırıldım kastığınız gerçek paranızla mı dolandırıldınız? Sadece bilmediğimden soruyorum.

Minecraft Faction oynadığım zamanlarda ben de buna uğruyordum. Ormanda 3 5 kişi birlikte gezip tek gördüklerine dalıyorlardı. İtem ve kill kasmak için.

Nasıl oldu peki merak ettim iki üç kez anladım da 16 kez ne öyle.

Hocam araba ile gidiyorum önümü kesiyorlar, bankadan para çekerken önümü kesiyorlar, dümdüz duruyorum beraber takılalım diyerek gasp ediliyorum, dağların en tepesine çıkıyorum, birden taşların arkalarından belirip paramı soyuyorlar bende anlamıyorum artık altis serverleri dolandırma ve gasp etme simülasyonu olmuş.

Hocam araba ile gidiyorum önümü kesiyorlar, bankadan para çekerken önümü kesiyorlar, dümdüz duruyorum beraber takılalım diyerek gasp ediliyorum, dağların en tepesine çıkıyorum, birden taşların arkalarından belirip paramı soyuyorlar bende anlamıyorum artık altis serverleri dolandırma ve gasp etme simülasyonu olmuş.
MTA Roleplay de hastaneye girip acil doktor lazım arkadaşımız dışarda yaralı diyorduk. Doktor dışarı çıkınca silah çekip tenha bir yere götürüp parasını çalıyorduk. Aklıma o geldi.

Geri
Yukarı