Armoury Crate hangi modda çalıştığını göstermiyor

wiuken

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ASUS ROG STRIX G17 laptopum var, onceden buradaki sessiz performans ve Turbo modları arasında bilgisayar üzerindeki tuş ile geçiş yaparken ekranda hangi modda olduğum belirtiliyordu ama o şu anda yok, nasıl açabilirim?

resim_2023-04-01_230257515.png

Microsoft Store'da ASUS için "FN keys" diye bir program vardı onu yükleyerek çözebilirsiniz.

Yazılımsal bir sıkıntı, bilgisiyarı eco moduna alıp çıkartıyor musun? Ben kendimde bu sorunu eco moduna vs alınca farkediyordum. Çözüm olarak kapatıp açman işe yarayabilir. Ve sürücülerini güncel tut, ben güncelledim bir daha bu sorunu yaşamadım.

Microsoft Store'da ASUS için "FN keys" diye bir program vardı onu yükleyerek çözebilirsiniz.
dediğiniz isimde bir program bulamadım

Yazılımsal bir sıkıntı, bilgisiyarı eco moduna alıp çıkartıyor musun? Ben kendimde bu sorunu eco moduna vs alınca farkediyordum. Çözüm olarak kapatıp açman işe yarayabilir. Ve sürücülerini güncel tut, ben güncelledim bir daha bu sorunu yaşamadım.
eco modu nedir?

eco modu nedir?
Gpu modları hocam, mux ile ekran kartını devre dışı bırakabiliyorsunuz daha uzun pil gitmesi için.

eco modu nedir?
Hocam siz MyAsus programını kullanmıyorsunuz sanırım onu indirin, sonra ara ara müşteri desteği kısmından güncellemeleri kontrol edin sorununuz çözülecektir.

Bu uygulama ASUS'un uygulamasıdır büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir.

Geri
Yukarı