Armoury Crate kalıntıları nasıl silebilirim?

eneSs1010

Centipat
Armoury Crate uygulamasını güncellediğimde açılmıyor bu düzeltilene kadar kullanmayacağım, uygulamayı sileceğim ama direkt kaldırdığım zaman kalıntılar kalıyormuş onu nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açılmamasının sebebi son sürümde Türkçe karakter bugları oluştuğu için.

Dil ekleme kısmından ingilizceyi ekleyip daha sonra İngilizce'yi üste taşırsan uygulama açılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende geçen sildim. Sonradan görev yöneticisinde hala çalıştığını görünce şok oldum. Tekrar silmek için tekrar yükledim fakat bu kez de yüklenmedi. Çok saçma bir program açıkçası.

Doğru. Hatta ben Revo ile silmeme rağmen sonra tekrar kurunca açılmamıştı. Ben sırf bu rezil programla uğraşmamak için OpenRGB kullanıyorum. Eğer Armoury Crate'i sadece RGB kontrol etmek için kullanıyorsanız dediğim gibi OpenRGB öneririm.

1640174408952.png
Asus kendi sitesinde kaldırmak için bir uygulama olduğunu belirtmiş. Yani denetim masasından silmek işe yaramıyor. Bu uygulamaya aşağıdaki linkten gidip windows sürümünüzü seçtikten sonra "expand all" derseniz ikinci sırada Uninstall Tool çıkıyor. Bu uygulama ile kaldırmanız sorunu çözüyor. Ben denedim oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı