Arnavutluk'den PlayStation 5 getirmek

ICECOLDz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller. Arkadaşım birkaç güne balkan turuna çıkacak. Arnavutluk'den bana PlayStation 5 alacak. Daha önce yurt dışı alışveriş yapmadığım için birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim.

Vergiler mağaza fiyatlarına dahil mi yoksa ekstra olarak gümrük vergisi alınıyor mu?

Balkan ülkelerinde tax Free uygulaması var mı?

Gümrükten geçerken herhangi bir sorun olur mu? (sadece PlayStation 5 ile geçecek)

Farklı ülkeler olduğu için bazen priz uyumsuzluğu oluyormuş bunu nasıl çözeriz voltaj problemi olur mu?

Garantisi Türkiye'de ki Sony servislerinde kapsamlı olarak devam eder mi?

Yurt dışından alınan PlayStation 5 Türkiye kullanımında bir sıkıntı yaratır mı?

PSN hesabına Türkiye'den giriş yapılıp oyun vs. alınır mı?

Türkiye'de alınan kutulu oyunlar cihazda çalışır mı?

Türkçe menü yapılabilir mi?

Birçok sorum var bilgisizliğimi mazur görün. @Mr. DarkTech hocam bu tarz konularda en çok size denk geldim siz ve bilgisi olan diğer arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi Sosyaller. Arkadaşım birkaç güne balkan turuna çıkacak. Arnavutluk'den bana PlayStation 5 alacak. Daha önce yurt dışı alışveriş yapmadığım için birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim.

Vergiler mağaza fiyatlarına dahil mi yoksa ekstra olarak gümrük vergisi alınıyor mu?

Balkan ülkelerinde tax Free uygulaması var mı?

Gümrükten geçerken herhangi bir sorun olur mu? (sadece PlayStation 5 ile geçecek)

Farklı ülkeler olduğu için bazen priz uyumsuzluğu oluyormuş bunu nasıl çözeriz voltaj problemi olur mu?

Garantisi Türkiye'de ki Sony servislerinde kapsamlı olarak devam eder mi?

Yurt dışından alınan PlayStation 5 Türkiye kullanımında bir sıkıntı yaratır mı?

PSN hesabına Türkiye'den giriş yapılıp oyun vs. alınır mı?

Türkiye'de alınan kutulu oyunlar cihazda çalışır mı?

Türkçe menü yapılabilir mi?

Birçok sorum var bilgisizliğimi mazur görün. @Mr. DarkTech hocam bu tarz konularda en çok size denk geldim siz ve bilgisi olan diğer arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Genellikle vergiler dahil fiyat.

Tax Free 3 yıl önce Sırbistan'a gittiğimde vardı. Diğer ülkelerde de vardır muhtemelen.

Gümrükte sorun olmaz.

Priz sorunu olmaz. Amerika'dan almıyorsun ürünü. Priz problemi olsa da dönüştürücüler var zaten. Voltaj sorunu olmaz.

Garanti burada geçmez.

Türkiye kullanımında problem yaşamazsın.

PSN hesabını normal bir şekilde kullanabilirsin.

TR'den alınan kutulu oyunlar cihazda çalışır.

Türkçe menü yapabilirsin.

Geri
Yukarı