Artics 3 2019 Edition mikrofonu nasıl?

mertsinmaz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Aranızda Artics 3 2019 Edition kullanan var mı?
İnternetten sipariş verdim mikrofonuna bakmamıştım sesi falan iyi diyorlar ama izlediğim videolarda mikrofondan sesi çok az ve hışırtılı geliyor gibi bunun ayarlarını yaparsak iyi bir ses olabilir mi? Sonuçta 500 TL bandında bir kulaklık bu kadar kötü olamaz mikrofonu diye düşünüyorum.

320 TL'ye almıştım zamanında. 500 TL haketmez gibi mikrofonu güzel ama indirim bekleyip Cloud 2 alabilirsin.
Ürün kargoda şuan malesef iade felan da uğraşmak istemiyorum hafta içi çalıştığımdan dolayı, bozuk çıkmasın yeter sadece mikrofonu net ses veriyor mu yani dip ses var mı diye sormak istedim.
Mikrofonuyla tanıtılan bir kulaklık hocam tek eksisi dışarı biraz fazla ses vermesi. Kullanıyorum şu an ben mikrofonu çok memnun ediyor öyle hışırtı falan da yok.
DC de konuşurken mesela sesin az geliyor, hışırtılı patlamalı çatlamalı geliyor gibi şikayetler duymadınız dimi karşınızdaki kişiden?

Ürün kargoda şu an maalesef iade falan da uğraşmak istemiyorum hafta içi çalıştığımdan dolayı, bozuk çıkmasın yeter sadece mikrofonu net ses veriyor mu yani dip ses var mı diye sormak istedim.

DC de konuşurken mesela sesin az geliyor, hışırtılı patlamalı çatlamalı geliyor gibi şikayetler duymadınız değil mi karşınızdaki kişiden?

Yok hocam hiç duymadım hatta kulaklık değiştikten sonra arkadaşlarım bile sordular ne aldın falan diye. Dediğim gibi bir tık fazla ses veriyor dışarıya ayriyeten kendi ekolayzır ayarı yok kulaklığın. Arctis 5 ve daha üstü modellerde mevcut.

Yok hocam hiç duymadım hatta kulaklık değiştikten sonra arkadaşlarım bile sordular ne aldın falan diye. Dediğim gibi bir tık fazla ses veriyor dışarıya ayriyeten kendi ekolayzır ayarı yok kulaklığın. Arctis 5 ve daha üstü modellerde mevcut.
Şuan kulaklık elime ulaştı inceleme yapıp görüşlerimi ve şikayetlerimi buraya yazarım :)

Bekliyoruz hocam hayırlı olsun bu arada. Hangi siteden aldığınızı kargonun kaç günde geldiğini de yazar mısınız?
Hepsiburada'dan temin ettim Cumartesi sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen hemen kargoya verildi ve bugünde sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen elime ulaştı, itopyada yaklaşık 50 lira daha ucuza satıldığını görmüştüm sonradan baktığımda fakat oradan sipariş verseydim muhtemelen 2 hafta sonra gelirdi. Bu arada fiyat 539 TL.
Mikrofon netlik bakımından çok güzel tatmin ediyor fakat yakına çektiğimde çok fazla nefes sesi gidiyor karşıya karşıdaki insan çok rahatsız oluyor bu sefer hafif uzaklaştırıyorsun ses çok az gidiyor windows ayarlarında mikrofon sesini sona almama rağmen. Bu konuda biraz hayal kırıklığına uğradım Kuzenimde Logitech g430 kulaklık var onun sesi inanılmaz temiz ve hiç nefes sesi dip ses falan yok ama onun kulaklığı ses kartı ile birlikte geliyor keşke buda ses kartı ile birlikte gelseymiş internetten ses kartlarına bakıyorum hiç içime sinen birşey bulamadım. Genel olarak ses seviyesi güzel.
Keşke yazılım desteği olsaydı da birkaç ayar yapabilseydik.

Hocam evet maalesef ses kartı olmadan performansı en üst düzeyde alamıyoruz:( program önerisi olarak YouTube videoları mevcut ayriyeten bir yazılım indirip ayarları yapabilirsiniz. Ben bang and olufsen ayarlarıyla yaptım çok memnun değilim yalnız. Bilgilendirme içinde teşekkürler biraz daha kurcalayıp iyi seviyeye getirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı