Artık hiçbir şeyden keyif alınamıyor

sadece_helltaker

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz adı DESKTOP-BB0P50B
İşlemci AMD Ryzen 5 4500U with Radeon Graphics 2.38 GHz
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,42 GB)
Cihaz Kimliği 8EAC407D-CFFC-457E-BF72-811DD7C95501
Ürün Kimliği 00325-81809-36548-AAOEM
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Kalem ve dokunma Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok
Arkadaşlar belki ergenim diye böyleyim ya da artık bu durumda böyle oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Muhtemelen aşk acısı çekiyorsun.
  • İnsanlara çok ümit bağlıyor ve beklentini alamıyorsun.
  • İlgi eksikliğin var.
Keyif alamamanın temel üç sebebi bu olur. Bunları da akışına bırakacaksın, zamanla oluyor. Kendine bir uğraş bulabilirsin, zaman çabuk geçer.

Arkadaşlar belki ergenim diye böyleyim ya da artık bu durumda böyle oldu.
Ya dostum bazen insan bunalabiliyor bence sana da bu olmuş. Belirli bir süre devam edecek bu. Bu süreçte kendini oyalayabilecek veya rahatlatabilecek şeyler bulabilirsin. Ben genelde dışarı çıkıp boş boş gezmeyi tavsyie ederim.

Yasin genc iken mutlaka ama mutlaka git bir takim sporuna ya da yuzme gibi bir spora basla. Benden sana abi tavsiyesi, bu yaslarda elin ayagin durmaz aktivite ararsin. Babana soyle seni takim sporlarina yazdirsin, kurek cekme bile olur. Bu tavsiyemi dinle 10 sene sonra pişman olursun.

Annen babam boşandılar.

Annen babam boşandılar.
benimkiler varda ne oluyor cidden knk hiç birşey soramıyorum danışamıyorum evde sürekli tartışma kavga var birde stajyerim ben elektrik elektronik stajyeri abartmıyorum en az 2 metre yerden 35 kg yağ indiriyorum tenekeyle beraber 40 kg 9 adet taşıdım geçen gün 4. sünüde yere düşürdüm etmedikleri hakaret küfür kalmadı kimseyle geçinemiyorum ne yaptım diye sorguluyorum kendi kendime ama yani ve geçen seneki enerjimi bu sene kaybettim saçlarım dökülmeye beyazlamaya başladı herkes soruyor neyin var diye söyleyemiyorsunki işte artık otistik gibi hissediyorum dışarı çıkmaya utanıyorum nedensizce :(

Yasin genc iken mutlaka ama mutlaka git bir takim sporuna ya da yuzme gibi bir spora basla. Benden sana abi tavsiyesi, bu yaslarda elin ayagin durmaz aktivite ararsin. Babana soyle seni takim sporlarina yazdirsin, kurek cekme bile olur. Bu tavsiyemi dinle 10 sene sonra pişman olursun.

Zaten annem böyle düşünüyorum.

Sizebir soru sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı