Artisan mouse pad tavsiyesi

JuliKingsley

Kilopat
Daha fazla  
QCK+ heavy kullanıyorum, mouse olarak ise GPX Superlight BTL skatezleri var. Ama oynarken bazen sensor hareketlerimin hepsini algilamiyor gibi geliyor. Galiba eskidigi icin o kadar akici degil artik. Artisan mouse pad ariyorum. Valorant'ta 800 DPI 0.25 oynuyorum. SteelSeries QCK'nin 2mm olan versiyonunu da kullandim. Emin degilim Control mu Speed mi daha faydali olur benim icin ama bir tik daha kontrole daha yakinim şu an. Genelde oyunda tamamen tap atiyorum ve hala sens dusurmeyi bile dusunuyorum.0.15'e kadar dusurebilirim. O yuzden kesinlikle XL alacagim. Ek olarak bu ozelliklere baktigimda ve kullanim istatisklerine ve incelemelere baktigimda aklima en cok yatan ve en cok kullanilan 'Zero xsoft XL' modeli şu an aklimdaki model. Tavsiyeleriniz icin açtım konuyu, fareyi fazla cevirme gibi bir olayim var ama ve o yuzden fareyi bazen havaya kaldiriyorum ve algilayamiyor belki asil sorun bu bile olabilir ama yine de mouse pad eski olmasi nedeniyle almanin mantikli oldugunu dusundum. Ek olarak hangi sitelerden alabilirim bilgisi olan var mi? Daha once hiç arastirmadim satin almaya yontemlerini, Türkiye'de yok galiba? 2.el almayacagim sadece sifir.

image.png

image.png

pardon baktımda fiyatı 2000tl falan denk geliyormuş sitesinden

800 dpı 0.2 sens kullanıyorum elim biraz terliyor freefall alırsam her hangi bir sorun yaşar mıyım
biraz kararsız biriyim

veya freefall alıcam kararsız kaldım biri speed diğeri yarı speed galiba
lamzu energon pro kullandın mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı