Lenovo "asdfjkl15" tuşları takıldı

berenk

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Bende de bir anda asdfjkl15 tuşları takılmaya başladı. Sorun şu ki biri takılınca bu tuşların hepsi takılıyor biri gelince hepsi geliyor. Bir sıvı veya herhangi bir şey dökülmedi. Nasıl düzeltebilirim?

Tuşları çıkarıp takmayı deneyin.

Merhaba. Bende de bir anda asdfjkl15 tuşları takılmaya başladı. Sorun şu ki biri takılınca bu tuşların hepsi takılıyor biri gelince hepsi geliyor. Bir sıvı veya herhangi bir şey dökülmedi. Nasıl düzeltebilirim?
Klavye çıkartılabiliyor ise Bağlantı noktasını çıkartıp geri takın.
Not: Dikkatli olun genellikle Klavye vidalar ile sabitlenir.

Yanlış gülüyormuşsunuz. Muhtemelen klavyenin kılcal kabloların bazılarında bir sıkıntı oluşmuş olabilir. Donanımsal bir problem olması daha yüksek.

Daha eskiden Lenovo G565'im vardı(benzer klavye sıkıntım vardı onda da). Marka model önemli değil gerçi ama servis tarafından ısınma problemi yüzünden klavyenin kılcal kablolarının zarar gördügü söylenmişti bana. Siz isterseniz aygıt yöneticisinden klavye sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı ve laptopu taratmayı deneyin. Belki yazılımsaldır ki umarım öyledir. Bir masraf çıkmadan hallolur umarım.

Daha eskiden Lenovo G565'im vardı(benzer klavye sıkıntım vardı onda da). Marka model önemli değil gerçi ama servis tarafından ısınma problemi yüzünden klavyenin kılcal kablolarının zarar gördügü söylenmişti bana. Siz isterseniz aygıt yöneticisinden klavye sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı ve laptopu taratmayı deneyin. Belki yazılımsaldır ki umarım öyledir. Bir masraf çıkmadan hallolur umarım.
o kadar çok denedim ki bunu yine bi noktada aynı sorunu yaşıyorum. mesela şu an yaşamıyorum çünkü acil bi raporum işim yok ne zaman işim olsa bu tuşlar bi anda gidiyo yazılımsaldır umarım şimdi bios güncellemesi falan yaptım umarım daha fazla aynı sorunu yaşamam

Yeni konular

Geri
Yukarı