Asetto Corsa Yarışa Girememe Sorunu

ahmettakıff

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu açıyorum her şeyi seçiyorum mapi arabayı vs. start diyorum siyah ekran geliyor sonra menüye geri atıyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözümden kaçmış mesaj hocam genel ayarlarda "Force 32 bit" gibi bir ayar olması lazım. O kutucuk tikli ise kaldır, tik yoksa ekle. Sonra tekrar dene bakalım olması lazım bana da olmuştu çünkü.

Gözümden kaçmış mesaj hocam genel ayarlarda "Force 32 bit" gibi bir ayar olması lazım. O kutucuk tikli ise kaldır, tik yoksa ekle. Sonra tekrar dene bakalım olması lazım bana da olmuştu çünkü.
Denedim fakat olmadı. Tik yoktu tiki açtım denedim olmadı. Farklı bir çözüm yolu var mı, yardım eder misiniz?

Oyun korsan mı ?
Oyunu steam yaz indiriminde almıştım
Aynısı bende de oluyor genelde açmaya çalıştığın mod hatalı bir mod ise veya harita + araba modu aynı anda açıyorsan çakışıyor ise bu sorunla karşı karşıya kalıyordum. Oyunun stok elemanları ile aynı sorunu yaşıyormusunuz?
Evet farklı Arabalar haritalar deniyorum ama aynı, atıyor.

Arkadaşlar çözüm şü ilk olarak BIOS unuzu güncelleyin ve tekrar deneyin eğer gine girmiyorsa.
Content Manager diye bir program var onu indirin sonra açın ve resimdekileri yapın.
Sonra sağdaki shaderdan en üsttekini indirin ondan sonra sizde de böyle eror veriyorsa yanda reinstall patch yazısı var ona birdefa tıklayın sonra indirme bittiğinde content Manager'i kapatn ve bilgisyarı yeniden başlatın ve sorun çözülmüş olacaktır.

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı