Asil Vandal mı? Asil 2.0 Phantom mu?

Hocam 2 skinde güzel, Riot'un yaptığı zaten skinler başarılı ben geçenlerde yıkık kral mı öyle bir set geldi onun phantomunu aldım hissiyat olarak gayet güzel, asil phantom da kullandım. Ben yerinde olsam phantom tercih ederdim. Şu an phantom hem meta hem de vandal'dan daha iyi o yüzden phantom seçerdim.

+ Yakın fightlarda kesinlikle daha güçlü a-d bıraktıktan sonra (buna emin değilim) daha çabuk düzeltiyor kendini.
Rakipi sadece kafa olarak görüyorum ve sadece oraya hedef alıyorum. Yaklaşık 3 aydır böyle oynadığım için vandal daha mantıklı geliyor. Bir kaç gün phontam kullanmaya başlayacağım. Bakalım nasıl bir fark olucak.

Rakipi sadece kafa olarak görüyorum ve sadece oraya hedef alıyorum. Yaklaşık 3 aydır böyle oynadığım için vandal daha mantıklı geliyor. Bir kaç gün phontam kullanmaya başlayacağım. Bakalım nasıl bir fark olucak.
Rankın ne acaba merak ettim? vandalı sadece kafaya tek attığı için kullanmak pek mantıklı değil çünkü o hs yi atabiliyorsanız genelde adamın direk tüm aimi bozuluyor vurulmak aşırı şansızlık dışında olmuyor ki genelde de 50 armor alınmıyor her round.

Rankın ne acaba merak ettim? Vandalı sadece kafaya tek attığı için kullanmak pek mantıklı değil çünkü o HS'yi atabiliyorsanız genelde adamın direk tüm aimi bozuluyor vurulmak aşırı şansızlık dışında olmuyor ki genelde de 50 Armor alınmıyor her round.

Rankım Gold 1. Fakat çok fazla dereceli atmıyorum. Oyunu tek başıma oynamayı sevmiyorum. Oynadığım arkadaşlarımda benden kötü olduğu için derecesiz giriyoruz. Fakat oynadığımız oyunlarda genelde mvp oluyorum.

Geri
Yukarı