Aşırı Düşük İnternet Hızı

GT 420'NİN FANI

Hectopat
Daha fazla  
Gün ortasında oyun oynarken bir anda internetim kesildi ve hiçbir cihazdan bağlanamadım. Ben de modem ayarlarından hızlı kurulum yaptım ve çalışmasını bekledim. İnternet geldi ama aşırı yavaş olarak geldi. İnternet hız testi yapayım dedim fakat işin saçma kısmı internet hız testi yapamayacak kadar internetim yavaş, hız testinde "başlat" dediğim dediğim zaman "test sunucusuna bağlanamadı" diye hata alıyorum. Herhangi bir şey indirirken indirme hızım 100 kb oluyor ve neredeyse indirmek istediğim şey inmiyor. Ekranın sağ alt köşesindeki internet işaretinde de internet erişimi yok diyor fakat tarayıcıya girip yavaş da olsa dolaşabiliyorum ayrıca hiçbir sunucuya da bağlanamıyorum. Modem ayarlarından "İnternet Bağlantı Testi" yaptım ve "Birincil DNS Sunucuya Ping At" ve "Varsayılan Ağ Geçidine Ping At" başarısız olarak gözüktü.

Aslında TürkTelekom'u aramayı düşünüyordum zaten fakat bu olay ilk defa başıma gelmiyor daha önce de üç-dört kez başıma geldi bende bu sefer foruma danışayım dedim fakat anlaşılan bir daha aramam gerekecek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı