Aşırı Sinir Sorunu

Kalıcı olarak düzeltiyor mu?

Kalıcı olarak yapılandıran da var bir süreliğine yok eden de. Fakat kalıcı olanlar yaşlandıkça sinir uçlarına ağır hasar veriyor diye biliyorum. Hafif olan Betabloker ilaçlar da uzun süreli kullanılamıyor malesef.

Bisiklete bende katılıyorum. Bisikletim çalındığından beri kendi pek iyi hisetmiyorum. O nun dışında sevdiğin bir arkadaşın ile fitnısa gidebilirsin. Sevdiğin arkadaşların ile çekirdek felan alıp akşam serinliğinde piknik gibi bir şeyler yapabilirsin. Bilgisayar başında iken adblock kulan. O kadar salak reklamlar var ki insanı çileden çıkarıyor. Ve youtubeda atlanmıyor. O zaman telefonu yada bilgisayarı felan kırabilirsin. Onun dışında Technopat'da yazı yazarken yazı kuralları da çile ediyor. Şuan altı çizili şeyler beni deli ediyor. Müzik dinle dans et. Biraz terletir sonra da duşa gir. Uyku düzenin iyi olsun.

Siz de olumsuz bi' etkisi oldu mu?

Siz de olumsuz bi' etkisi oldu mu?

Geceleri uyurken ani hareketler yapıyorum. Bir anda sıçrıyorum falan. Bide kafanızın üstünden soğuk su boşaltırmışçasına içten bi hissiyat yaratıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…