Askeriye Sağlık Kontrolü

TRBob

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben İzmir Havacılık Astsubay Meslek Yüksek Okulu'na YGS 5 puanımla başvurmuştum, kabul olmuş mülakata çağırdılar. Spor, sözlü, genel sağlık muayenesi vs. bunları da geçtim şimdi bir tek 31 temmuz da İstanbul'da tam sağlık muayenesi olacak(kan tahlili, idrar tahlili, röntgen vs.). Ben orada elenirim diye endişe ediyorum, heyecan yapıyorum. Samsunda çoğu tahlilimi yaptırdım gitmeden kan da sorun çıkmadı, göz de doktor hiçbir sıkıntı yok dedi, röntgen çektirmedim bir tek ama ciğerlerde bir şey olacağını sanmıyorum. Zira alkol veya sigara hiç kullanmadım. Bana gitmeden tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mıdır sevgili arkadaşlarım? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bana kalırsa zaten geçmişsiniz. (y)
Şimdiden hayırlı olsun.

Tafsiye konusuna gelirsek, ileriki zamanlarda pilot olup fazla hız yapmayın. Ha bi de üstümüzden geçerken el sallamayı unutmayın. :D

Bence garanti gözüyle bakma. Abim de bu sene gitti. Herşeyden geçen bir çocuğa mülakat çıkışında Fatih Sultan Mehmet'in sünnetcisini sormuşlar. Bilemediği için elediklerini söyledi abim. En küçük şeyler de bile eleyebiliyorlar.

@AC/DC kardeş ben o mülakatlardan geçtim zaman spor olsun sözlü olsun bana sordular soracaklarını bir tek sağlık kontrolü kaldı onun dışında hiçbir şey kalmadı. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı