Askerlik muayenesi icin kan tahlil icin ne yapilmali?

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba askerlik muayenesi icin kan aliyorlarmi, aliyorlarsa damar içi ben veremiyorum kan iğne fobim var, parmaktan verebilir miyim tam bilemediğim için soruyorum.
Ehliyetim var o zaman parmaktan almislardi.

Merhaba askerlik muayenesi icin kan aliyorlarmi, aliyorlarsa damar içi ben veremiyorum kan iğne fobim var, parmaktan verebilir miyim tam bilemediğim için soruyorum.
Ehliyetim var o zaman parmaktan almislardi.

Fobin var diye istisna geçilceğini sanmıyorum hastane ile görüşmen daha sağlıklı olur raporu verecek olanlar onlar.

@Okay many bende aile hekiminden almıştım ehliyet alırken ama kan vermiştim o zaman yine aile hekimine gidin onunla görüşün insiyatifine kalmış bir durum.
Reis ben aile hekimine gittidigimde saglik raporu çıkaramıyorum dedi sadece kan grubumu öğrenmek için 1 tup kan alıyoruz dedi ve kan iğne fobim olduğunu belirttim ardından özel hastaneye gidip parmaktan kan verebilirsiniz dedi öyle ehliyeti aldim

@Okay many öncelikle aile hekiminin sağlık raporu verme yetkisi bulunuyor ama bence siz yine özel hastaneye gidin aynı şekilde sadece parmakdan alabilirler belki onlarla konuşmadan kesin bir şey diyemeyiz.

Geri
Yukarı