Askıya alınan Instagram hesabı ne kadar süre içinde açılır?

Fyskn

Decapat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ile uğraşıyorum
Boş yere askıya alındığını düşünüyorum açıkçası, yorumlarda küfreden biri değilim arada ettiysem 2 tane vardır acilir mi 24 saat içinde? Bilgi verecegiz dediler.

Boş yere askıya alındığını düşünüyorum açıkçası, yorumlarda küfreden biri değilim arada ettiysem 2 tane vardır acilir mi 24 saat içinde? Bilgi verecegiz dediler.

Arkadaşlarımda hesabım şu an gözükmüyor silinmiş olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-18-19-42-25-500_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-12-18-19-42-25-500_com.instagram.android.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 56

Askıya alınan hesap zaten görünmez hale geliyor diye biliyorum. Silinmesiyle alakası yok. 2-3 gün içinde hesabınıza ulaşmış olursunuz diye düşünüyorum.

Merhabalar İnstagram Hesabım Topluluk kuralları uymadığım için Askıya Alındı Açtığımda ise bilgilerini inceliyoruz yazısı çıkıyor 1 Hafta oldu Hala Bekliyorum Hesabımı Hesabım açılırmı ve hala bekliyecekmiyim Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı