Asosyal birinin sevgilisi olur mu?

Mekin

Femtopat
Daha fazla  
Biraz asosyal bir insanım. Lise öğrencisiyim. Daha önce hiç manitam olmadı. Hoşlandığım biri var ama ona da açılamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zor. Yani asosyal isen otomatik özgüvensiz bir insansın. Kendini tatmin ederek özgüvenini yükseltmelisin. Lise 9 yada 10 olduğunu biraz da kilolu olduğunu düşünmekteyim. Örneğin spor yaparak, kitap okuyarak, insanlarla iletişim kurarak, sosyal etkinliklere kaldırarak, hayır demeyi öğrenerek asosyallikten az da olsa kurtulabilirsin. Manita konusuna gelirsek kadınlar komik, özgüvenli, yakışıklı, sert erkekleri severler. Liseye yeni geçtiysen direk manitan olacak diye bir şey yok. Kendini 2-3 sene geliştirebilirsin. Bana kalırsa sınıftan sevgili yapma sakın. Okuldan da yapma derim. Eğer ayrılırsan ona özlem duyacaksın ve depresyona gireceksin.

Lise 10 siniftayim hayir kilolu degilim aksine biraz zayifim, fitnesse basliyacagim. Pek fazlada sohbet etmeyi sevmiyorum
Anladım. Fitnesse başlayarak kendini tatmin edebilirsin. Otomatik özgüvenli oluyorsun zaten. Bana kalırsa bir kaç ay sevgili işlerine girme. Spora odaklan ve kendini geliştir. Arasına sıkıştırırsan işler birbirine girer çıkmaza girersin. Kız arkadaşın vb. var ise onlarla konuşmayı dene.

Olmaz. Şöyle düşün bir kız öz güvenli, cesur birisiyle sevgili olmak yerine neden öz güvensiz utangaç asosyal biri ile sevgili olsun ki? Bende asosyalim ama bir kız arkadaşım oldu o bana teklif etmişti ama olmadı. Ben artık biraz daha öz güven kazanmaya başladım sende kazanmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı