ASP net web sitesinde C# butonlar çalışmıyor

Pixel_x

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Merhaba arkadaşlar, okul projesi için Asp.net destekli web sitesi yapmam gerek, ben de web siteyi yaptım. Fakat bir sıkıntı var! Asp.net Web sitesi bilgisayarımda sıkıntısız çalışıyor, ama sunucuya attığımda butonlara tıklayınca tepki vermiyor ve sayfa yenileniyor sanki butonlara kod yazılmamış gibi oluyor.

Örnek, öğrenci notlarını hesaplayan C# ve Asp.net .sitesi. Bu siteyi yapıyorum kodlarıda yazıyorum bilgisayarın localhost'unda sıkıntısız çalışıyor ama sunucuya attığımda site düzgün bir şekilde görünür, fakat butonlar çalışmıyor. Bu neden olabilir web site sunucusuyla konuştum bizde problem yok diyorlar. Benim ne yapmam lazım nasıl çözerim bu problem.

Güvenlik için web site adını yazmıyorum. Lütfen yardım edin okul projesi olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Proje kodlarını veya dosyasını atarsan Salı akşamı yardımcı olabilirim. Bu tip durumlarda en güzel yol projeye doğrudan göz atıp sorunu bulmaktır, "Software" tarafındaki hataları bulmak "Hardware" tarafındaki hataları bulmaya benzemiyor :)

Kullandığınız sunucu nedir ?
Sunucudaki yüklü olan framework projede kullandığınız framework'u destekliyor mu ?(3.5-4-4.5 gibi.)
Url Routing ile bir sıkıntı olduğunu düşünürseniz buraya göz atın;
asp.net 4 routing not working in iis 7

Sunucuyu siz yönetiyor ve css, script ve imageler çalışmıyorsa web folderınıza Security>Permissions'undan Everyone kullanıcısını ekleyip tam yetki verip tekrar dener misiniz.

Web config dosyanıza;
Kod:
<modules runAllManagedModulesForAllRequests="true">

Son düzenleme:
Proje kodlarını veya dosyasını atarsan Salı akşamı yardımcı olabilirim. Bu tip durumlarda en güzel yol projeye doğrudan göz atıp sorunu bulmaktır, "Software" tarafındaki hataları bulmak "Hardware" tarafındaki hataları bulmaya benzemiyor :)
Ornek olarak baska web sitesi yaptim onlarda da ayni sorunu yapıyor.
Domain Natro, Hosting 444HOST, VS15 Net framework 4.6 iel yapıyorum web siteleri ama site çalışmıyor C# butonlar
Basit bir web sitesi Textbox girilen yazıyı Butona tıklayınca ekrana yazdırma. Sunucuya attığımda çalışmadı. Web sitesinde veya kodlarda bir hata bulamadım.

Link Web Sitesi > :WebSite1.zip

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı