Asphalt 8 açılmıyor

Evet hatta geçen Windows 11 Pro Lite'a geçtim gene de çalışmadı.
AtlasOS 1809 Sürümünde Asphalt 8 oyununu denemiştim ve bende de açılmamıştı. Şuan Windows 10 Performance Edition Home SL sürümünü kullanıyorum ve oyun gayet güzel çalışıyor. Tahminimce kullandığın modifiyeli Windows sürümü Asphalt 8 için uygun değil.

Atlasos 1809 sürümünde Asphalt 8 oyununu denemiştim ve bende de açılmamıştı. Şu an Windows 10 performance Edition Home sl sürümünü kullanıyorum ve oyun gayet güzel çalışıyor. Tahminimce kullandığın modifiyeli Windows sürümü Asphalt 8 için uygun değil.

Şu bahsettiğiniz Windows 10 hangi Windows 10 güncellemesinin editi acaba Türkçe dil desteği var mı varsa link paylaşabilir misiniz?

19H2 sürümüde var sanırım.

ISO boyutu biraz fazla gibi geldi ama gene de internet erişimi edindiğim zaman 160GB'lık yedek HDD'me kurup denerim bakarım güzelse geçerim ama buna diğer appx dosyaları sorunsuz yükleniyor mu acaba appx olarak oynadığım başka oyunlarımda varda ddlc veya MCBE/MCJE oynarken sorun çıkarır mı acaba?

ISO boyutu biraz fazla gibi geldi ama gene de internet erişimi edindiğim zaman 160GB'lık yedek HDD'me kurup denerim bakarım güzelse geçerim ama buna diğer appx dosyaları sorunsuz yükleniyor mu acaba appx olarak oynadığım başka oyunlarımda varda ddlc veya MCBE/MCJE oynarken sorun çıkarır mı acaba?
ISO dosyasının büyük olma sebebi içinde birden fazla Windows sürümü olması yüzündendir. Şuan ben 21H2 sürümünü kullanıyorum ve yanlış hatırlamıyorsam kurulum ekranında 3 adet farklı Windows sürümü vardı. Dediğim gibi, Asphalt 8 oyunu gayet güzel çalışıyor. MCBE ve MCJE oyunları da gayet güzel çalışıyor, denedim ve oynuyorum. Fakat 19H2 sürümünü denemediğim için maalesef MCBE ve Asphalt 8 için bir şey diyemeyeceğim.

Geri
Yukarı