Asrock 970 Extreme 3 ile Asrock 990FX arasında kaldım

Lemonhunter

Hectopat

Böyle bi sistem toplamayı düşünüyorum. Sizce hangi anakartı almalıyım? Aralarında 30 dolarlık bir fark var.

Tonlarca kez ASRock alma dedik. ASRock alıyorsun. 3 ay sonra OC yaparken kartını eline alıp foruma gelme

Aynen tam konu başlığını görüp ''ASRock alma en basitinden'' diyecektim ki cevaplar çoktan verilmiş. ASRock hiç bir getirisi olmayan hiç bir şekilde ek özellikleri ve güzel şeyler sunmayan bir marka. En güzeli M5A97.

Sanırım arkadaş ASRock'ı Türkiye'ye getiren bir arkadaşın adına çalışan ve forumlarda herkese ASRock öneren, ASRock anakartlı sistem toplayıp marka bilinirliğini artırmaya çalışan birisi. Şimdilik herhangi bir ceza vermeyeceğiz. Takipteyiz.

Monitör eklememiştin diğer sisteme. Bütçeni mi artırdın? Anakart olarak tavsiyem M5A97 olacaktır. Hatta bence az daha bekleyip Thunderbolt destekli M5A99FX PRO R2.0 al derim. ASRock bayağa geriden geliyor

Aslında teknosa'da bi monitör görmüştüm indirimli. Onu alıcaktım, baktım kalmamış ben de burdan seçtim bi tane. Evet bütçemi de biraz arttırdım o zaman tavsiyeni dinleyip M5A97 seçiyorum. Bu arada da bi yerden aklımda kalmış Asrock Asus'un diye. Yani ondan, yoksa başka bi yerden görmedim. Bi de ekliyim, Zotax Nvidia Gtx560 ti ile Msi Ati HD 7850 arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…