ASRock B450M Pro4 vs Gigabyte B450M Aorus

Bunların dışında da bir çok özelliği var fakat genel olarak ASRock daha iyi bilinir. Genellikle OC rekorlarında adı geçer. Ben de B450M Pro 4 modelini kullanıyorum soğutucu blokları oldukça büyük. Isınma sorunu yaşamadım. Tek M2 SSD ile kullanıyorum ama bu ikincisini almayacağım anlamına gelmiyor. Daha detaylı bilgi için iki anakartı da kullanan birinin yorum yapması gerekir.
ASRock B450M Pro4 satın aldım hocam. Yarın veya ertesi gün elimde olur.

Hocam aynı anakarttan satın almayı düşünüyorumda kullandığınız ramleri anakartın destek listesinden bakarakmı aldınız? Memnun musunuz karttan?
Bendeki ramler anakartın destek listesinde görünmüyor. Kartıda çok az kullananlar var cevaplarsanız sevinirim.

Kullanıyor musunuz sıkıntı var mı? Anakart ile kullandığınız bellekler nedir acaba öğrenebilir miyim?

RAM listesine bakmanıza gerek yok, kullandığım RAM'ler. Corsair Vengaence LXP 3000MHz 8x2, listeden bakmadan aldım zaten o kısma çok takılmanın önemi yok. Karttan oldukça memnunum, gerçekten bu işi iyi yapmışlar.
Herhangi bir sıkıntısı ile karşılaşmadım, RAM'lerimin belleği yanlış bilmiyorsam. Samsung B-Die idi.

Geri
Yukarı