Asrock B450M vs MSI B450M Bazooka

Amazon.tr'de 2200G 650 TL. 750W PSU gereksiz ayrıca linkteki ürünleri öneririm.

Anakart: MSI B450M PRO-VDH AM4 DDR4 3466(OC) DVI HDMI VGA M.2 USB3.1 mATX AA877MSI369

RAM: G.Skill 8GB Aegis 3000mhz CL16 DDR4 Ram (F4-3000C16S-8GISB)

Mümkünse 580'in 8 GB modelini alın.
Teşekkür ederim hocam.İleride arkadaşım sistemi yükselteceği için 750w seçmiştik.Rtx2070 takacak mesela ve işlemciyi geliştircek o yüzden.Mantıksız bir seçim mi sizce?

Teşekkür ederim hocam.İleride arkadaşım sistemi yükselteceği için 750w seçmiştik.Rtx2070 takacak mesela ve işlemciyi geliştircek o yüzden.Mantıksız bir seçim mi sizce?
RTX 2070 taksa bile maksimum 650 W bir PSU yeterli olucaktır.

Böyle bir sistem bile 409W çekiyor , bu kullandığım site aralarında yine en güvenilir olan.İsterseniz değişik watt hesaplama sitelerinden sizde bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
RTX 2070 taksa bile maksimum 650 W bir PSU yeterli olucaktır.

Böyle bir sistem bile 409W çekiyor , bu kullandığım site aralarında yine en güvenilir olan.İsterseniz değişik watt hesaplama sitelerinden sizde bakabilirsiniz.
Doğru diyorsunuz. 500/600w arası birşey bakmam daha mantıklı.Sistem için ne önerirsiniz başka? anakart ileriye dönük almak istedim.ve kasa öneriniz var mı? Max 300tl için.

Doğru diyorsunuz. 500/600w arası birşey bakmam daha mantıklı.Sistem için ne önerirsiniz başka? anakart ileriye dönük almak istedim.ve kasa öneriniz var mı? Max 300tl için.
İlerisi için hız aşırtma ve diğer seçenekleri düşününce yine 600-650 W bir PSU alın siz.Kasa konusunda çok fazla tercih var tamamiyle kişisel zevk olduğu için hangi modeli beğenirseniz onu alın sadece ekran kartı , radyatör takma genişliklerine ve kaç tane fan destekliyor ona dikkat edin.İçinde güç kaynağı olan kasaları da kesinlikle tavsiye etmiyorum , genelde en dandikleri olduğu için.Sistem şimdilik güzel bence.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı