Çözüldü ASRock PC uygulamaları ne işe yarıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

S P A C E

Hectopat
Yer
Machu Picchu
Daha fazla  
Yeni PC topladım anakart ASRock'a ait ilk defa acıyorum Windows kurulu. App Shop ve ASRock Restart UEFI adında iki uygulama var. Sanirim app shop driver guncelliyor fakat ekran kartina ait yeni yazılım var bildirimi almama rağmen bir şey bulamadım. Ayrıca digerini anlayamadim, yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni PC topladım anakart ASRock'a ait ilk defa acıyorum Windows kurulu. App shop ve ASRock restart UEFI adında iki uygulama var. Sanirim app shop driver guncelliyor fakat ekran kartina ait yeni yazılım var bildirimi almama rağmen bir şey bulamadım. Ayrıca digerini anlayamadim, yardimci olur musunuz?

ASUS, Aorus neyse ASRock'da O, incelemek isterseniz sitesi.
Yeni PC topladım anakart ASRock'a ait ilk defa acıyorum Windows kurulu. App shop ve ASRock restart UEFI adında iki uygulama var. Sanirim app shop driver guncelliyor fakat ekran kartina ait yeni yazılım var bildirimi almama rağmen bir şey bulamadım. Ayrıca digerini anlayamadim, yardimci olur musunuz?

Çözüm
Teşekkürler hocam.
Birde şey vardı amd radeon ayarlarında yeni güncelleme var yapmaya çalışıtığımda hızlı ve özel yükseltme seçenekleri cıkıyor hangisine bassarsam ileri dedikten sonra hiç bir şey olmuyor bunun nedeni nedir.

Teşekkürler hocam.
Bir de şey vardı AMD Radeon ayarlarında yeni güncelleme var yapmaya çalışıtığımda hızlı ve özel yükseltme seçenekleri cıkıyor hangisine bassarsam ileri dedikten sonra hiçbir şey olmuyor bunun nedeni nedir?

Özel demenize gerek yok hızlı kurulum en iyisidir, hiçbir şey olmamasının nedenini bilmiyorum gerçekten. Farklı bir konu açarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı