Çözüldü Assasins Creed 4 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Eren Karadağ

Centipat
Assasins Creed 4 açılırken bu hatayı veriyor. Raporu koyuyorum buraya.
.

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll
Bunları sil ve bunu kur.

Yukardaki işlemi yaptıktan sonra oyunu tekrar açmayı dene. Olmaz ise bunu da uygula.
C:\Windows\SysWOW64\msvcr100.dll
Bunu sil bunları kur.

C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll
Bunları sil ve bunu kur.

Yukardaki işlemi yaptıktan sonra oyunu tekrar açmayı dene. Olmaz ise bunu da uygula.
Bunu sil bunları kur.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunu satın mı aldın yoksa korsan mı?

Sorun korsan veya orijinal olmasından kaynaklı değil diye düşünüyorum çünkü eskiden açılıyordu Windows 10 yaptıktan sonra böyle oldu.
C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll. C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll. C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll
Bunları sil ve bunu kur.

Bunu sil bunları kur.

Şu an bir indirme yapıyorum bu yüzden DLL dosyaları silinmiyor indirme işlemi tamamlanınca sileceğim. İndirdiğim şey oyun, bir sıkıntı çıkmaz değil mi oyunda?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı