Çözüldü Assasins Creed Unity ve Far Cry 4 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Navia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Recep Hocam.
Windows 8.1 64 bit işletim sistemim var. Söylediğiniz çözümleri bir bir uyguladım, fakat "0xc000007b" hatasını yine de alıyorum. Daha önceki sunmuş olduğunuz çözümleri de bir bir uyguladım, fakat değişen bir durum yok.
Oynamak istediğim oyunlar: Assasins Creed Unity ve Far Cry 4

Not: Bu hatayı ilk aldığımda ve gerekli çözümleri uygulayıp başarısız olduğumda, dizüstü bilgisayarıma format attım.Windows 8 olarak kurmuştum. Gerekli güncellemeleri yapıp, Windows 8.1 sürümüne yükselttim.Windows 8.1'de de gerekli bütün güncellemeleri yaptım.

Merhaba Hocam,
Kusura bakmayın konuya cevap yazdığım halde aceleci davranıyormuş gibi oluyorum, fakat gerçekten sorun ile ilgili uzun zamandır uğraşıyorum. Tek umudum sizsiniz :)

Aynı konuya tekrardan cevap yazdığım için özür dilerim. Sorunu çözdüm öncelikle sunduğunuz çözümler için teşekkür ediyorum. Sorunu nasıl çözdüğüme gelelim.
Söylediğiniz program ile hatalı dll dosyasını buldum, C:/windows/system32 ve C:/windows/syswow64 dosyalarından, hatalı dll dosyalarını sildim. Oyunu kurduğum dosyadan DirectX'i kurdum ve sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı