Assassin's Creed 2 upc.exe - giriş noktası bulunamadı hatası

546870

Decapat
Bugün Steam'den Assassin's Creed 2 aldım ve Ubisoft Connect yükledim çift tıklayınca da bu hatayı aldım. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20230704_220856_7.jpg
    IMG_20230704_220856_7.jpg
    293,1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 ile alakalı olabilir mi sorun?
Sürüm uyumsuzluğu söz konusu burada. DiscardVirtualMemory fonksiyonunu KERNEL32.DLL dosyasında bulamadığı için bu hatayı veriyor ve but fonksiyonu çalıştıramazsa program, program çalışmaz.

Bence format atın, ya da işletim sisteminin ve oyunun 32 bit mi 64 bit mi olduğuna emin olun.

Bunları kurmayı deneyin.

Sürüm uyumsuzluğu söz konusu burada. DiscardVirtualMemory fonksiyonunu KERNEL32.DLL dosyasında bulamadığı için bu hatayı veriyor ve but fonksiyonu çalıştıramazsa program, program çalışmaz.

Bence format atın, ya da işletim sisteminin ve oyunun 32 bit mi 64 bit mi olduğuna emin olun.

Bunları kurmayı deneyin.

Hocam kusura bakmayın geç cevap veriyorum dosyayı yeni indirebildim.

İndirdim ve kurmaya çalışırken zaten bu güncelleştirme yüklü gibi bir şey dedi.Ama hala giremiyorum ubisoft connect'e.

Bu arada o kısımda olan x64 olanı yükledim sadece,ikisini birden mi yüklemem gerekiyordu?

Hocam kusura bakmayın geç cevap veriyorum dosyayı yeni indirebildim.

İndirdim ve kurmaya çalışırken zaten bu güncelleştirme yüklü gibi bir şey dedi.Ama hala giremiyorum ubisoft connect'e.

Bu arada o kısımda olan x64 olanı yükledim sadece,ikisini birden mi yüklemem gerekiyordu?
Sisteminiz x64 ise onu kurun, x86 ise diğerini kurun, emin değilseniz ikisini de kurabilirsiniz.

cmd açıp wmic os get osarchitecture ile doğrulayabilirsiniz.

Sisteminiz x64 ise onu kurun, x86 ise diğerini kurun, emin değilseniz ikisini de kurabilirsiniz.

cmd açıp wmic os get osarchitecture ile doğrulayabilirsiniz.
x64 olanı yüklemem gerekiyormuş hocam.Digeri bilgisayarınız için geçerli değil gibi bir uyarı verdi.x64 de kurmaya çalışırken zaten yüklü diyor ama problem çözülmedi.

x64 olanı yüklemem gerekiyormuş hocam.Digeri bilgisayarınız için geçerli değil gibi bir uyarı verdi.x64 de kurmaya çalışırken zaten yüklü diyor ama problem çözülmedi.
Bence oyun dosyalarınızı kurtarıp format atın.

Format attıktan sonra kurtardığınız oyun dosyalarıyla da oyun çalışmazsa formatlı bilgisayarınızda oyunu silip tekrar indirin. Kernel32.dll ile ilgili fazla bir şey yapamayız. Ama şunları deneyebilirsiniz.

sfc /scannow
DISM.exe /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Bunlar olmazsa anlattığımız adımları uygularsınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı