Assassin's Creed Black Flag 0xc000007b hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Yusufalper72

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
ASUS 1060 3 GB
İşlemci
i5 9400F
DirectX yükledim hemen hemen her sürücüyü yükledim hala bu hatayı alıyorum. Çözümünü ulaşamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Log dosyasınıda yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Process Monitor raporu mevcut değil. MediaFire veya Drive'a yükleyip indirme bağlantısını paylaşabilirsiniz.

@Yusufalper72

C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll

Bu dosyayı silin, ardından aşağıdaki aracı indirip çalıştırın.

@Yusufalper72

C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll

Bu dosyayı silin, ardından aşağıdaki aracı indirip çalıştırın.

Yaptım indirdim ama hala aynı hatayı alıyorum bütün yazılımlarım yüklü anlamadım neden veriyor hatayı.

Yaptım indirdim, ama hala aynı hatayı alıyorum. Bütün yazılımlarım yüklü anlamadım neden veriyor hatayı.

Tek raporda sonuca ulaşamayabiliriz. Sorunlu DLL varsa üstüne kurulan paketler fayda etmez. Tekrar yeni rapor oluşturup onu paylaşın. Ama bu sefer filtre ayarını sadece AC4BFSP.exe için rapor alacak şekilde ayarlayın çünkü tüm sistemin girdileri vardı önceki raporda. İlgili Technopat Sosyal rapor oluşturma rehberindeki videoda da değinilmişti aslında bu adıma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Technopat sitesinde gösterilen DirectX'i indirdiğimde kurulmuyordu hata alıyordum ve gidip başka bir Direct X indirdim hangi kurulumu dosyaya yapıyor ya onu kurdum ve sorun hala devam etti.

Yeni raporda aynı dosya kaynaklı sorun devam ediyor gözüküyor. İlk önce belirttiğim konumdaki dosyayı silip DirectX aracını sonra kurmanız gerekiyordu. Bir yerde hata yapmış olmalısınız ki bir değişiklik yok ikinci raporda. Yeni rapor oluşturup onu paylaşabilirsiniz adımları doğru bir şekilde yaptıysanız.

DirectX'i indirdiğimde kurulmuyordu hata alıyordum ve gidip başka bir DirectX indirdim hangi kurulumu dosyaya yapıyor ya onu kurdum ve sorun hala devam etti.

Technopat'taki DirectX aracını kurarken belirtildiği gibi Bing Bar'ın tikini kaldırdınız mı? Ondan kaynaklı olabilir sorun.

Başka DirectX dediğiniz ise offline olan versiyonu sanırım. Klasöre çıkarttıktan sonra DXSETUP.exe dosyasını çalıştırıp kurmanız gerekiyordu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı