Assassin's Creed Black Flag Rusça dil sorunu

tayfur

Hectopat
Arkadaşlar ben başlıkta belirttiğim gibi Assassin's Creed 4'ü uPlay'den aldım fakat oyun Rusça ve ayarlar kısmında Rusçadan başka dil seçeneği yok. İngilizce olması için veya direk Türkçe yapmam için ne gerekli?

Direk Uplay üzerinden mi aldın ? Birde oyunların ruşça versiyonları çok daha ucuza satılıyor key sitelerinde fakat bu keylerde Rusça'dan başka bir dil seçeneği olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben D&R'dan aldım. Oyun içinden dil değiştirebiliyorum. Portekizce, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Japonca. Bunlar hatırladığım diller.

Ben D&R'dan aldım. Oyun içinden dil değiştirebiliyorum. Portekizce, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Japonca. Bunlar hatırladığım diller.
Sizinki İnternational sürüm fakat arkadaş Rusya sürümünü almış ve bu bir sorun değildir ! Oyun alırken dikkatli olun oyunların Rusça sürümleri çok daha ucuza satılır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı