Assassin's Creed Brotherhood Save Sorunu

Rediph

Hectopat
Yer
İstanbul
Oyunu bir süre oynadım ve ertesi gün yine girdiğimde Save dosyası silinmiş şekildeydi sıfırdan yine başladım, biraz oynadım kapatıp yine açtığım da Save dosyası yine silinmişti. Oyun orijinal, Steam'den satın alındı.

Vay be brotherhood anılarım canlandı, ağlayasım geldi... Dostum bu steam'da sık olan bir problem steam'ı silip yeniden kurabilirsin dosyaları yedekleyerek.

Oyun Uplay'e bağlanmıyor mu? Normalde Uplay'in bulut save sistemi var orada dosya silinse bile kaldığın yerden devam edebilmen gerek.

Oyun UPlay'e bağlanmıyor mu? Normalde UPlay'in bulut Save sistemi var orada dosya silinse bile kaldığın yerden devam edebilmen gerek.

UPlay'i sildim yeniden kurdum düzeldi rahatça oynuyorum.

Vay be brotherhood anılarım canlandı, ağlayasım geldi... Dostum bu Steam'da sık olan bir problem Steam'ı silip yeniden kurabilirsin dosyaları yedekleyerek.

Uplay'i silip yeniden yükleyerek sorunu çözdüm, oyun ise ciddi anlamda tam bir mazi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı