Assassin's Creed III Çok Düşük FPS Sorunu

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sistemim şu şekilde ;

• AMD Phenom 2 X4 B50 3.20 GHZ
  • 4 GB DDR3 1333 MHZ RAM
  • MSI GF615M-P33 V2 Anakart
  • HD 5750 1 GB

Şimdi oyunda Boston şehrine gelince FPS 15'e kadar düşüyor. Ayarları düşürsem de farketmiyor. Ben sistemimle Far Cry 3'ü 40-35 FPS 1366*768'de Ultra'da, aynı ayarlarda BF3'ü 30 FPS'de oynadım. Max Payne 3 45-50 FPS en yüksek ayarlarda. Çözünürlük 1366*768 tabii. İnternet'ten baktım herkeste aynı sorun var sanırım. Bunun bir çözümü yok mu ?

Kullandığım sürüm ;

Kod:
Assassins.Creed.III.Proper-RELOADED

Driver ise, 12.11 Beta sürücüsü diğer tüm sürücüler güncel. Windows 8 Pro x64 kullanıyorum.

O kart ile dış mekanlarda 15 FPS ile oynaman gayet doğal. Ben HD 6850 HD ve ultra ayarlarda 20-35 arası oynuyorum. Güncellemeyi hiç denemedim. Sende işe yararsa ben de güncellemeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun Nvidia tabanlı olduğu için oyun kart seçiyor olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Dirt 3 de AMD kartlar daha fazla FPS alıyodu bi de açamazsın da TXAA açıksa kapat öyle dene.

O kart ile dış mekanlarda 15 FPS ile oynaman gayet doğal. Ben HD 6850 HD ve ultra ayarlarda 20-35 arası oynuyorum. Güncellemeyi hiç denemedim. Sende işe yararsa ben de güncellemeyi düşünüyorum.

Sanki kart 4650... Oynadığım çözünürlükte hiçte normal değil. Yukarıda oynadığım oyunları ve FPS değerlerine bakarsan, demek istediğimi anlayacaksın. Senin de o FPS'yi alman zaten ortada sorun olduğunun göstergesi.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı