Assassin's Creed III Kapanma Sorunu

Elessar

Hectopat
Arkadaşlar oyunum orijinal. Uplay üzerinden oyunu sorunsuz bir şekilde açıp oynamaya başlıyorum. Önce hiçbir sorun yok, bir süre sonra oyun aniden kitleniyor ve yanıt vermemeye başlıyor. Kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum, ve bir süre sonra yine aynı şey oluyor. Son seferinde "amd driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu" şeklinde bir uyarı çıktığını farkettim. Neden kaynaklanıyor ve ne yapmam gerekiyor, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sapphire HD 5830. Güncel sürücü indirip kurulum çalıştırdığımda zaten güncel sürüm kurulu dedi. Daha sonra kurulumu devam ettirdim ve nedenini anlamadığım bir mavi ekran aldım. Ondan mı kaynaklanıyor bilmiyorum.

Bunu beta diye kurmamıştım, kurmak lazımmış demek ki. Düzelmiş görünüyor, çok uzun süreli deneme imkanım yok şu an için ama biraz oynadım ve bir problem yok gibi. Daha sonra daha uzun süre test edip yazarım tekrar. Teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı