Sürprizbozan Assassin's Creed Mario amcaya ne oldu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Outeal

Centipat
Daha fazla  
Assassin's Creed serisini indirimlerde satın almıştım. 2. oyundayım oyun gayet güzel ilerliyor ama Mario amcayı göremiyorum. İnternette kaynaklarda da bulunmuyor. Öldüğünü görmedim ama kardeşim öldü diyor, ben anlamadım. Size sordum 8.diziyi bitirdim bu arada.

Belli ki oyuna yeni başlamışsın. 2. saatlere doğru Mario amcayı göreceksin.
knk 50 saatim var eskiden de oynamıştım ama bitirmemiştim yine başladım şimdi 8.dizi bittti diyorum altairin zırhını falanda aldım venedikteyim yeni başlamadım

Mario amcayı 2.oyunun finalinde göreceksin. Eğer Brotherhood'dan spoiler kabul edersen neler olacağını söyleyebilirim.

En sağlam yorumu sen yazmışsın sağ ol vallahi

knk 50 saatim var eskiden de oynamıştım ama bitirmemiştim yine başladım şimdi 8.dizi bittti diyorum altairin zırhını falanda aldım venedikteyim yeni başlamadım
E o zaman oyunun başında görmüş olmalısın. Sonradan gözüküyor muydu hatırlamıyorum. 8. dizi bitti diyorsun da oyunda göremediğini söylüyorsun. Ben de ona göre yanıt veriyorum.
İkinci oyunda biraz ilerledikten sonra Maria ve Claudia'yı kaçırırken pusuya düşürülüyoruz. Şu adını hatırlayamadığım hafif uzun saçlı şapkalı çocuk saldırıyordu bize. Mario amca gelip bize yardım ediyor hatırlarsanız.
Bu mesajı okuyabilirsin.

Görmedim demedim kanka.

E o zaman oyunun başında görmüş olmalısın. Sonradan gözüküyor muydu hatırlamıyorum. 8. dizi bitti diyorsun da oyunda göremediğini söylüyorsun. Ben de ona göre yanıt veriyorum.

Bu mesajı okuyabilirsin.

İlk başta 3.diziden sonra hiç görünmemişti bende meraktan acaba oldu mu falan diye sordum ama oyunu bitirdim şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı