Assassin's Creed Mirage alınır mı?

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar sizce bu oyuna zam gelir mi? Ubisoft oyunlarını sağlam indirimlerde alıyorum verdikleri kuponla ama Steam'de istek listemdeki oyunların birçoğu zamlanmış Ubisoft da Steam gibi başlar mı fiyatları güncellemeye? Yüzde 20 indirimle 260 TL gibi bir fiyatı var sizce değer mi? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar arkadaşlar sizce bu oyuna zam gelir mi? Ubisoft oyunlarını sağlam indirimlerde alıyorum verdikleri kuponla ama Steam'de istek listemdeki oyunların birçoğu zamlanmış Ubisoft da Steam gibi başlar mı fiyatları güncellemeye? Yüzde 20 indirimle 260 TL gibi bir fiyatı var sizce değer mi? Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Yeni oyun çıkarınca eski oyunları indiriyorlar 40-50ye. Almayın bence, valhalla alırsınız.

Bugün sorduğunuz şeyin bir benzerini Konsol Üssü'nde konuşuyorlardı. Evet bu sabah maalesef Steam o beklenen şeyi yaptı ve kuru güncelledi... Bundan sonrasında, muhtemelen diğer platformlar da (Origin, Uplay, Epic vb.) fiyat arttırımına gidebilirler (Elbette bu kesin bir bilgi değil). Eğer ki türü seviyorsanız ve eski oldschool havada (İlk oyunlar) olması sebebiyle merak ediyorsanız bence kaçırmayın derim. Elbette her şey bütçe ile alakalı bir durum ancak aynı anda marketten en basit temel şeyler olan yumurta, peynir, süt, salça tarzı şeyler alınca bile 150-200 lirayı tutabiliyor hesap... Demem o ki; maalesef ekonomik krizdeyiz ve 500 lira falan artık para değil... Alım gücümüz günden güne düşüyor...Bütçeniz uygunsa bence hatta kaçırmayın...

Bence beklemekte fayda var sonuçta ubisoft’dan bahsediyoruz oyun çok problemli çıkabilir, oyun 5-6 saatlik bir yan oyun da olabilir. Ubisoft kolay kolay bir oyununu 50 dolar yapmaz bekleyin bence.

Geri
Yukarı