Assassin's Creed Odyssey CPU Kullanımı %100

CannWickk

Hectopat
Selamlar herkese, Ryzen 5 1600 AF, GTX 1070 Ti, 16 GB 3000MHz RAM
CPU kullanımı anlık %100 oluyor ve FPS düşüşlerine sebep oluyor sorun neden kaynaklıdır bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin's Creed Odyssey işlemciye fazlaca yüklenen bir oyun. Bu yüzden darboğaz yaşamanız normal.

İşlemci yükseltmeniz gerek. Ayrıca ayarları yükselterek, yükü ekran kartına bindirmeye çalışabilirsiniz.

R5 1600 AF, GTX 1070 Ti'i kolay kolay besleyemez. Darboğaz yaşıyor olmanız muhtemel. Dual channel ram mi kullanıyorsunuz?
Evet dual.
Darboğaz yaşıyorsunuz sanırım. Bütün ayarlar High olarak seçili mi?
Evet high ayarlarda oynuyorum .
Assassin's Creed Odyssey işlemciye fazlaca yüklenen bir oyun. Bu yüzden darboğaz yaşamanız normal.

İşlemci yükseltmeniz gerek. Ayrıca ayarları yükselterek, yükü ekran kartına bindirmeye çalışabilirsiniz.

Ayarları yükseltince FPS 60'ın altına iniyor onun için High ayarlarda oynuyorum şuan da FPS düşüşlerine pek takılmasamda CPU fazla ısınıyor yük bindikce termal macun sipariş verdim bakalım bir farklılık olur gibi.

İşlemci yüksetmek aklımda vardı zaten Ryzen 5 3600 + GTX 1070 Ti için 550W PSU yeterli olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı