Assassin's Creed Odyssey Crash Veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

theshape123321

Femtopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'den almış olduğum AC: Odyssey'i yükledim ve Türkçe yama indirdip oyunun içine direk attım hedefteki dosyayı değiştirin diyordu öyle yaptım ama oyun açılmadan crash vermeye başladı. (Daha önce oyunu hiç açmamıştım) Dosya bütünlüğünü doğrula yapıp sorunu çözerim diyordum ama Epic'de öyle bir seçenek yok sanırım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Epic Games'den almış olduğum AC: Odyssey'i yükledim ve Türkçe yama indirdip oyunun içine direk attım hedefteki dosyayı değiştirin diyordu öyle yaptım ama oyun açılmadan crash vermeye başladı. (Daha önce oyunu hiç açmamıştım) Dosya bütünlüğünü doğrula yapıp sorunu çözerim diyordum ama Epic'de öyle bir seçenek yok sanırım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Oyuna tıklayıp doğrula dediğinizde dosya bütünlüğünü doğrular.

Merhaba, Epic Games'den almış olduğum AC: Odyssey'i yükledim ve Türkçe yama indirdip oyunun içine direk attım hedefteki dosyayı değiştirin diyordu öyle yaptım ama oyun açılmadan crash vermeye başladı. (Daha önce oyunu hiç açmamıştım) dosya bütünlüğünü doğrula yapıp sorunu çözerim diyordum ama Epic'de öyle bir seçenek yok sanırım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Epic Games üzerinden oyuna gelip sağ tıkla doğrula seçeneği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı