Assassin's Creed Odyssey FPS düşmesi sorunu

Papillon10

Hectopat
Arkadaşlar sistemim aşağıda mevcut. Acaba neden kaynaklı olabilir?

Not: Sıcaklık değerlerim iyi.(50-65 arası min-max)

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 AF Anakart : Gigabyte B450M-S2H AMD RAM: XPG 8GBx1 3000MHz DDR4 Gammix D10
PSU: Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ Kasa: Zalman i3 Edge GPU: INNO3D GTX 1650 Super

RAM sizi üzüyor. Az önce testleri izledim ve aynı işlemci ile High ayarlarda çok rahat oynuyordu. Dual kit 16 GB RAM öneririm.

RAM'den kaynaklı olabilir her ne kadar önerilende bile 8 GB RAM istese. Bunun dışında SSD çok dolu ise de yapabilir.

Oyunn HDD kurulu hocam. SSD yarısı dolu.
RAM'den kaynaklı olabilir her ne kadar önerilende bile 8 GB RAM istese. Bunun dışında SSD çok dolu ise de yapabilir.

Ben de RAM kaynaklı olduğunu düşünüyorum.İlk fırsatta 8 gb ram ilavesi yapacağım.Yanıt için teşekkürler.

Oyunn HDD kurulu hocam. SSD yarısı dolu.

Ben de RAM kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İlk fırsatta 8 GB RAM ilavesi yapacağım. Yanıt için teşekkürler.

Konuyu hortlatiyorum ama benzer bir sorun yaşıyorum. Ben de RAM'i arttırmayı düşünüyorum. RAM'i arttırmanın size bir faydası oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…